Slon na ťahanie a tlačenie

Zábavný kamarát s dlhým nosom a veľkými ušami! Drevený slon na kolieskach je pripevnený na šnúrku, vďaka ktorej vás bude nasledovať všade tam, kde sa práve deje niečo zábavné. Uchopiť ho možno aj priamo do ruky, kedy sa mení na veselé zvieracie "autíčko" na tlačenie. Milá drevená hračka pre najmenších ... je určená deťom od 1 roka. Pozostáva z kvalitného masívneho javorového tela z obnoviteľných zdrojov a netoxickej farebnej potlače. Hračky na ťahanie a tlačenie stimulujú prirodzený rozvoj motorických schopností dieťaťa.Hračku je možné ľahko očistiť pomocou navlhčenej handričky. Skvelý tip na darček pre dievčatá aj pre chlapcov!Rozmery: 11,5 x 6 cm

čítať viac čítať menej

9.39€

Bežná cena 9.99€

Dostupné ihneď

9.99€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Zábavný kamarát s dlhým nosom a veľkými ušami! Drevený slon na kolieskach je pripevnený na šnúrku, vďaka ktorej vás bude nasledovať všade tam, kde sa práve deje niečo zábavné. Uchopiť ho možno aj priamo do ruky, kedy sa mení na veselé zvieracie "autíčko" na tlačenie.

Milá drevená hračka pre najmenších je určená deťom od 1 roka. Pozostáva z kvalitného masívneho javorového tela z obnoviteľných zdrojov a netoxickej farebnej potlače. Hračky na ťahanie a tlačenie stimulujú prirodzený rozvoj motorických schopností dieťaťa.
Hračku je možné ľahko očistiť pomocou navlhčenej handričky. Skvelý tip na darček pre dievčatá aj pre chlapcov!

Rozmery: 11,5 x 6 cm

SKU 1150856
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 6943478007734
Kód produktu 38 0908
Upozornenia Uchovajte všetky relevantné informácie pre prípad potreby.
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško