Slnečná sústava nálepky svietiaca v tme

Krásne fosforeskujúce nálepky planét slnečnej sústavy - jedinečná dekorácia do detskej izbičky malého milovníka vesmíru. Kvalitné a realistické nálepky sú určené na lepenie priamo na stenu, ale pokojne ich môžete umiestniť aj na iné povrchy. Po tme jemne svietia (1 minúta na svetle ich nabije až na celú hodinu fosforeskovania!) ... a vytvárajú krásny efekt, ktorý deťom spríjemňuje večerné zaspávanie. Rozmery: 23.8 x 2 x 29,8 cm

čítať viac čítať menej

6.18€

Bežná cena 6.50€

Dostupné ihneď

Objednajte dnes do 12:00 a doručíme už zajtra

6.50€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Krásne fosforeskujúce nálepky planét slnečnej sústavy - jedinečná dekorácia do detskej izbičky malého milovníka vesmíru.

Kvalitné a realistické nálepky sú určené na lepenie priamo na stenu, ale pokojne ich môžete umiestniť aj na iné povrchy. Po tme jemne svietia (1 minúta na svetle ich nabije až na celú hodinu fosforeskovania!) a vytvárajú krásny efekt, ktorý deťom spríjemňuje večerné zaspávanie.

Rozmery: 23.8 x 2 x 29,8 cm

Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 3700802102151
Kód produktu 253.3DF10
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Obal uchovajte pre prípad potreby. Farby a obsah sa môžu trochu líšiť.
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou