Sliz - modrá náhradná náplň

Hotový sliz v kelímku značky SentoSphére je náhradnou náplňou pre všetky deti, ktorým sa už pôvodný sliz zničil alebo znehodnotil. Je elastický, ťahavý a vďaka svojej konzistencii zaručuje dokonalú zábavu. Vyzerá, akoby chcel pretiecť cez prsty, ale namiesto toho sa naťahuje. Keď ho stlačíte, uteká do všetkých strán a potom ... sa opäť vráti k svojmu tvaru.Sliz bol vyrobený vo Francúzsku, je zdravotne nezávadný a má bezbečnostný certifikát.Sliz obsahuje fosforeskujúci pigment, 20 g slizového prášku, kadičku, špachtľu, mini lyžičku a návod.Odporúčaný vek: 8 rokov a viac

čítať viac čítať menej

12.64€

Bežná cena 12.90€

Dostupné ihneď

12.90€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Hotový sliz v kelímku značky SentoSphére je náhradnou náplňou pre všetky deti, ktorým sa už pôvodný sliz zničil alebo znehodnotil.

Je elastický, ťahavý a vďaka svojej konzistencii zaručuje dokonalú zábavu. Vyzerá, akoby chcel pretiecť cez prsty, ale namiesto toho sa naťahuje. Keď ho stlačíte, uteká do všetkých strán a potom sa opäť vráti k svojmu tvaru.

Sliz bol vyrobený vo Francúzsku, je zdravotne nezávadný a má bezbečnostný certifikát.

Sliz obsahuje fosforeskujúci pigment, 20 g slizového prášku, kadičku, špachtľu, mini lyžičku a návod.

Odporúčaný vek: 8 rokov a viac

SKU 1173529
Značka SentoSphére
Krajina pôvodu Francúzsko
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 3373910014625
Kód produktu 217.1462
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Používajte pod dohľadom dospelej osoby. Pred použitím si pozorne prečítajte návod a uchovajte ho pre prípad potreby. Malé deti a zvieratá držte mimo miesta, kde sa vykonávajú experimenty.
SentoSphére
Francúzska parfumérka Véronique Debroise precestovala svet, aby pochopila rozdielne prístupy k zmyslovým pôžitkom. Zistila, že západná spoločnosť senzuálne vnímanie stále viac potláča – a pripravuje sa tým o pôžitky aj cenné skúsenosti. Založila preto SENTOSPHERE a začala vyrábať kreatívne sety, ktoré nás k vrodenej senzualite opäť priblížia. Pri výrobe dbá aj na ekológiu a trvalú udržateľnosť.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško