Skúter naťahovací so svetlom a zvukom

Štýlový skúter so zotrvačníkom, svetlom a zvukom pre všetky akčné deti! Hra s ním trénuje úchop, jemnú detskú motoriku a koordináciu očí a rúk, ale aj fantáziu, predstavivosť a audiovizuálne a priestorové vnímanie. Materiálové zloženie: kov Hmotnosť: 0,118 kg Veľkosť: 12,5 cm Upozornenie: V prípade, že ako zákazník preferujete jedno zo 4 farebných prevedení skútra (strieborný, ... červený, čierny, zlatý), pripíšte to prosím do poznámky v objednávke. Ak tak neurobíte, výber farby bude náhodný, resp. podľa našej aktuálnej skladovej dostupnosti. Rovnako sa tak stane aj v prípade, že vami zvolená farba nebude skladom.

čítať viac čítať menej

6.00€

Dostupné ihneď

6.00€

Rezervujte v 0 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Štýlový skúter so zotrvačníkom, svetlom a zvukom pre všetky akčné deti!

Hra s ním trénuje úchop, jemnú detskú motoriku a koordináciu očí a rúk, ale aj fantáziu, predstavivosť a audiovizuálne a priestorové vnímanie.

Materiálové zloženie: kov

Hmotnosť: 0,118 kg

Veľkosť: 12,5 cm

Upozornenie: V prípade, že ako zákazník preferujete jedno zo 4 farebných prevedení skútra (strieborný, červený, čierny, zlatý), pripíšte to prosím do poznámky v objednávke. Ak tak neurobíte, výber farby bude náhodný, resp. podľa našej aktuálnej skladovej dostupnosti. Rovnako sa tak stane aj v prípade, že vami zvolená farba nebude skladom.

SKU 1134792
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4013594121255
Kód produktu 48 12125
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško