Školská taška Polícia ErgoL DIN s príslušenstvom

Školská taška McNeill ERGO Light je špeciálne navrhnutá pre menšie deti. Upínacie dosky a priehradky v priestrannom interiéri zabezpečia, že ťažké knihy sú umiestnené čo najbližšie ako je možné k zadnej stene, aby bolo zaručené optimálne rozloženie hmotnosti odporúčané ortopédmi. Tak výborne kombinuje veľký delený piestor, množstvo užitočných detailov a ... ergonomický nosný systém, extra ľahkosť aj moderný dizajn.Pre väčšiu bezpečnosť a viditeľnosť pri ceste do školy, aj pre potešenie, je v dizajne tašky integrované blikajúce svetlo s vymeniteľnou batériou.Vybavenie tašky:- magnetický zámok- nízka hmotnosť- po stranách dve vonkajšie vrecká s gumou - ideálne pre fľaše- priestranný interiér s mnohými praktickými doplnkami, vnútorné vrecká, organizér- anatomicky tvarovaná zadná časť- nastaviteľné polstrované chrbtové popruhy s reflexnými pruhmi- vodotesná, vonkajší materiál je odolný proti roztrhnutiu- základná doska pre väčšiu stabilitu- stabilizačné bočné panely- ľahko sa čistíRozmery 34 x 37 x 20 cmHmotnosť od cca 900gObjem cca. 18,5 lPríslušenstvo:- praktický jednokomorový peračník, ktorý je vybavený gumovými úchytmi na písacie potreby, obsahuje kvalitné značkové pomôcky: trojhranné farebné ceruzky, gumu, strúhadlo, pravítko a prepážku s priehľadnou fóliou- oválny peračník- športová taška na obuv

čítať viac čítať menej

139.30€

Bežná cena 199.00€

Dostupné na predajni

199.00€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Školská taška McNeill ERGO Light je špeciálne navrhnutá pre menšie deti. Upínacie dosky a priehradky v priestrannom interiéri zabezpečia, že ťažké knihy sú umiestnené čo najbližšie ako je možné k zadnej stene, aby bolo zaručené optimálne rozloženie hmotnosti odporúčané ortopédmi. Tak výborne kombinuje veľký delený piestor, množstvo užitočných detailov a ergonomický nosný systém, extra ľahkosť aj moderný dizajn.

Pre väčšiu bezpečnosť a viditeľnosť pri ceste do školy, aj pre potešenie, je v dizajne tašky integrované blikajúce svetlo s vymeniteľnou batériou.

Vybavenie tašky:
- magnetický zámok
- nízka hmotnosť
- po stranách dve vonkajšie vrecká s gumou - ideálne pre fľaše
- priestranný interiér s mnohými praktickými doplnkami, vnútorné vrecká, organizér
- anatomicky tvarovaná zadná časť
- nastaviteľné polstrované chrbtové popruhy s reflexnými pruhmi
- vodotesná, vonkajší materiál je odolný proti roztrhnutiu
- základná doska pre väčšiu stabilitu
- stabilizačné bočné panely
- ľahko sa čistí

Rozmery 34 x 37 x 20 cm
Hmotnosť od cca 900g
Objem cca. 18,5 l

Príslušenstvo:
- praktický jednokomorový peračník, ktorý je vybavený gumovými úchytmi na písacie potreby, obsahuje kvalitné značkové pomôcky: trojhranné farebné ceruzky, gumu, strúhadlo, pravítko a prepážku s priehľadnou fóliou
- oválny peračník
- športová taška na obuv

SKU 1173005
Značka Mc Neill
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4017245947058
Kód produktu 166.9622.183.000
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti a šnúry, nebezpečenstvo udusenia.
Mc Neill
Už viac ako 35 rokov firma McNeill vyrába inovatívne, dôsledne prepracované, kvalitné aktovky. Všetky školské tašky McNeill sú vyrábané s veľkou láskou a starostlivosťou v dvoch továrňach v Nemecku.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško