Školská taška kockovaná zelená 21 l

Originálny ruksak, ktorý si pomocou malých "pixelkov" môžete vyzdobiť presne podľa svojich predstáv.Jedinečný a každý deň nový farebný ruksak je vhodný do školy aj na výlet. Vyrobený je z vysoko kvalitného nepremokavého materiálu. Pre komfortné používanie je ergonomicky tvarovaný s vystuženou zadnou časťou a je vybavený nastaviteľnými ramennými popruhmi. Ruksak ... ponúka jedno priestranné oddelenie, ktoré poskytuje dostatok miesta pre knihy, zošity a iné dokumenty formátu A4. Okrem toho sa na prednej strane nachádza menšia priehradka a dve postranné kapsičky zo sieťoviny s elastickým pásom na hornom okraji. Na prednej strane batohu je unikátna silikónová plocha, ktorá vytvára priestor, na ktorý je možné patentovaným spôsobom umiestniť farebné pixelky. Tých nájdete v balíčku 200 ks a v prípade potreby si môžete zakúpiť aj ďalšie. Súčasťou balenia je tiež brožúra nápadov.Každý ruksak je jedinečným kúskom, presne ako jeho nositeľ či nositeľka. Pri vytváraní svojho vlastného dizajnu zažijú deti kopec tvorivej zábavy, potrénujú si motoriku, predstavivosť aj individuálnu kreativitu.Ruksak je vhodný pre deti od výšky 120 cm a je vybavený reflexnými prvkami. Rozmery: 28 x 37 x 20 cm

čítať viac čítať menej

67.19€

Bežná cena 69.99€

Dostupné ihneď

69.99€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Originálny ruksak, ktorý si pomocou malých "pixelkov" môžete vyzdobiť presne podľa svojich predstáv.

Jedinečný a každý deň nový farebný ruksak je vhodný do školy aj na výlet. Vyrobený je z vysoko kvalitného nepremokavého materiálu. Pre komfortné používanie je ergonomicky tvarovaný s vystuženou zadnou časťou a je vybavený nastaviteľnými ramennými popruhmi.

Ruksak ponúka jedno priestranné oddelenie, ktoré poskytuje dostatok miesta pre knihy, zošity a iné dokumenty formátu A4. Okrem toho sa na prednej strane nachádza menšia priehradka a dve postranné kapsičky zo sieťoviny s elastickým pásom na hornom okraji.

Na prednej strane batohu je unikátna silikónová plocha, ktorá vytvára priestor, na ktorý je možné patentovaným spôsobom umiestniť farebné pixelky. Tých nájdete v balíčku 200 ks a v prípade potreby si môžete zakúpiť aj ďalšie. Súčasťou balenia je tiež brožúra nápadov.

Každý ruksak je jedinečným kúskom, presne ako jeho nositeľ či nositeľka. Pri vytváraní svojho vlastného dizajnu zažijú deti kopec tvorivej zábavy, potrénujú si motoriku, predstavivosť aj individuálnu kreativitu.

Ruksak je vhodný pre deti od výšky 120 cm a je vybavený reflexnými prvkami.

Rozmery: 28 x 37 x 20 cm

SKU 1174446
Značka Pixie Crew
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 702811689350
Kód produktu 726.PXB-22-D07
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško