Škôlkari 3 kamaráti Sylvanian Families

Škôlkári traja kamaráti sú skvelý doplnok do vašej zbierky zvieracích rodiniek Sylvanian. Postavičky majú pohyblivú hlavu a končatiny, sú z plastu potiahnutého jemným semišom a majú korálikové očká. Vyzliekajte a obliekajte im šatôčky, alebo s nimi rozohrajte nekonečné hry v ich unikátnom hernom svete. Zvieracie rodinky Sylvanian sú skvelé hračky pre ... stimuláciu detskej hry na role. Zvieratká a rozmanité herné prostredia či doplnky sú vyrobené s fantastickou pozornosťou k detailom. Sada obsahuje 3 zvieracie figúrky.Vhodné pre deti od 3 rokov.  

čítať viac čítať menej

16.90€

Momentálne nedostupné

16.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Škôlkári traja kamaráti sú skvelý doplnok do vašej zbierky zvieracích rodiniek Sylvanian. Postavičky majú pohyblivú hlavu a končatiny, sú z plastu potiahnutého jemným semišom a majú korálikové očká. Vyzliekajte a obliekajte im šatôčky, alebo s nimi rozohrajte nekonečné hry v ich unikátnom hernom svete.

Zvieracie rodinky Sylvanian sú skvelé hračky pre stimuláciu detskej hry na role. Zvieratká a rozmanité herné prostredia či doplnky sú vyrobené s fantastickou pozornosťou k detailom.

Sada obsahuje 3 zvieracie figúrky.

Vhodné pre deti od 3 rokov.

 

SKU 1170141
Značka Sylvanian Families
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 5054131052624
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Sylvanian Families
Rodinky Sylvanian Families sú založené na troch princípoch: Príroda, Rodina a Láska. Tieto sú deťom veľmi dobre známe, takže hranice predstavivosti pri hre s hračkami Sylvanian sú neobmedzené. Deti si pri hre rozvíjajú sociálne cítenie a postavenie v rôznych životných rolách. Hračky s postavičkami Sylvanian Families predstavujú dlhú medzinárodnú históriu. Boli vyvinuté v roku 1985 v Japonsku a odtiaľ sa postupne rozšírili cez Veľú Britániu do sveta.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško