Skákacia loptička Zem

Klasická skákacia loptička s motívom našej Zeme deti nielen zabaví, ale potrénuje aj ich úchop, jemnú motoriku, koordináciu očí a rúk a podnieti ich k pohybu. Okrem toho ich oboznámi i s rozložením svetadielov a oceánov. Materiálové zloženie: plast Hmotnosť: 0,062 kg Priemer: 4,7 cm 

2.49€

Dostupné ihneď

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Klasická skákacia loptička s motívom našej Zeme deti nielen zabaví, ale potrénuje aj ich úchop, jemnú motoriku, koordináciu očí a rúk a podnieti ich k pohybu. Okrem toho ich oboznámi i s rozložením svetadielov a oceánov.

Materiálové zloženie: plast

Hmotnosť: 0,062 kg

Priemer: 4,7 cm 

SKU 1151801
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4013594160056
Kód produktu 48.16005
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou