Skákacia loptička Zem

Klasická skákacia loptička v podobe našej Zeme, z dielne francúzskej značky Goki, je výborným darčekom tak pre chlapcov, ako i dievčatá. Deti sa s ňou zabavia, potrénujú jemnú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka a prinútia sa k pohybu. Navyše sa môžu aspoň orientačne cez vizuál loptičky oboznámiť so svetadielmi a kontinentmi ... našej planéty. Materiálové zloženie: plast Rozmery: 4,7 x 4,7 x 4,7 cm Odporúčaný vek: 3 roky a viac

čítať viac čítať menej

2.49€

Dostupné ihneď

Objednajte dnes do 12:00 a doručíme už zajtra

2.49€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Klasická skákacia loptička v podobe našej Zeme, z dielne francúzskej značky Goki, je výborným darčekom tak pre chlapcov, ako i dievčatá. Deti sa s ňou zabavia, potrénujú jemnú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka a prinútia sa k pohybu. Navyše sa môžu aspoň orientačne cez vizuál loptičky oboznámiť so svetadielmi a kontinentmi našej planéty.

Materiálové zloženie: plast

Rozmery: 4,7 x 4,7 x 4,7 cm

Odporúčaný vek: 3 roky a viac

Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4013594160056
Kód produktu 48.16005
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou