Skákacia loptička Motýle 3D

Klasická skákacia loptička v pestrom prevedení a s motívom motýľa, z dielne francúzskej značky Goki, je výborným darčekom najmä pre dievčatá. Deti sa s ňou zabavia, potrénujú jemnú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka a prinútia sa k pohybu. Materiálové zloženie: plastRozmery: 4,7 x 4,7 x 4,7 cm // Priemer: 4,7 cmOdporúčaný ... vek: 3 roky a viacUpozornenie: Výber farebného prevedenia skákacej loptičky je náhodný, podľa našej aktuálnej skladovej dostupnosti.

čítať viac čítať menej

2.99€

Dostupné ihneď

2.99€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Klasická skákacia loptička v pestrom prevedení a s motívom motýľa, z dielne francúzskej značky Goki, je výborným darčekom najmä pre dievčatá. Deti sa s ňou zabavia, potrénujú jemnú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka a prinútia sa k pohybu.

Materiálové zloženie: plast

Rozmery: 4,7 x 4,7 x 4,7 cm // Priemer: 4,7 cm

Odporúčaný vek: 3 roky a viac

Upozornenie: Výber farebného prevedenia skákacej loptičky je náhodný, podľa našej aktuálnej skladovej dostupnosti.

SKU 1173030
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4013594160193
Kód produktu 48.16019
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško