Skákacia loptička farebná s pruhmi

Skákacia loptička je skvelý darček pre každé dieťa. Okrem toho, že deti motivuje k pohybu a prináša zábavu, trénuje aj ich úchop, či koordináciu očí a rúk. Materiálové zloženie: guma Hmotnosť: 0,044 kg Priemer: 4,3 cm Upozornenie: V prípade, že ako zákazník preferujete jeden zo 4 farebných motívov loptičky (zelenú, žltú, oranžovú, ružovú, fialovú ... alebo modrú), pripíšte to prosím do poznámky v objednávke. Ak tak neurobíte, výber farby bude náhodný, resp. podľa našej aktuálnej skladovej dostupnosti. Rovnako sa tak stane aj v prípade, že vami zvolená farba nebude skladom.

čítať viac čítať menej

1.99€

Dostupné ihneď

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Skákacia loptička je skvelý darček pre každé dieťa. Okrem toho, že deti motivuje k pohybu a prináša zábavu, trénuje aj ich úchop, či koordináciu očí a rúk.

Materiálové zloženie: guma

Hmotnosť: 0,044 kg

Priemer: 4,3 cm

Upozornenie: V prípade, že ako zákazník preferujete jeden zo 4 farebných motívov loptičky (zelenú, žltú, oranžovú, ružovú, fialovú alebo modrú), pripíšte to prosím do poznámky v objednávke. Ak tak neurobíte, výber farby bude náhodný, resp. podľa našej aktuálnej skladovej dostupnosti. Rovnako sa tak stane aj v prípade, že vami zvolená farba nebude skladom.

SKU 1171338
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4013594160650
Kód produktu 48.16065
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou