Silikónové kojenecké korále mentolová/sivá/krémová

Náhrdelník, ktorý je štýlovou ozdobou pre mamičku a zároveň slúži ako zábavka pre dieťatko pri kojení alebo pití z fľašky. Malé ručičky budú zamestnané naťahovaním náhrdelníka a nie maminých vlasov či odevu. Poslúži tiež ako hračka pri nosení v šatke či ergonosiči. Nespadne na zem, dieťatko sa môže počas nosenia ... s korálkami hrať a žužlať ich. Je skvelou pomôckou pri prerezávaní zúbkov. Korálky z lekárskeho silikónu v jemných pastelových farbách neobsahujú BPA, PVC, ftaláty, olovo ani kadmium. Údržba: nesterilizujte, neponárajte do vody, utrite handričkou.

čítať viac čítať menej

24.90€

Dostupné ihneď

24.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Náhrdelník, ktorý je štýlovou ozdobou pre mamičku a zároveň slúži ako zábavka pre dieťatko pri kojení alebo pití z fľašky. Malé ručičky budú zamestnané naťahovaním náhrdelníka a nie maminých vlasov či odevu. Poslúži tiež ako hračka pri nosení v šatke či ergonosiči. Nespadne na zem, dieťatko sa môže počas nosenia s korálkami hrať a žužlať ich. Je skvelou pomôckou pri prerezávaní zúbkov.

Korálky z lekárskeho silikónu v jemných pastelových farbách neobsahujú BPA, PVC, ftaláty, olovo ani kadmium.

Údržba: nesterilizujte, neponárajte do vody, utrite handričkou.

SKU 1174784
Značka Loulou Lollipop
Krajina pôvodu Kanada
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 628055626787
Kód produktu 732.6787
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško