Set Vyrob si lietadlá

Vyrobte si svoje vlastné lietadlá a pokochajte sa pohľadom na ich voľný let, alebo let na terč!Originálny kreatívny set obsahuje 6 penových lietadiel, 6 vrtúľ, 6 ochranných špičiek na nosy, 6 sád nálepiek, 6 fixiek a terče. Všetko je balené v praktickom a skladnom úložnom magnetickom boxe, ideálnom aj na ... cestovanie.Deti si pri výrobe lietadiel trénujú manuálnu zručnosť, sebaistotu pri koordinácii pohybov očí a rúk, ale aj trpezlivosť, sústredenosť, tvorivé myslenie a predstavivosť. 

čítať viac čítať menej

17.36€

Bežná cena 17.90€

Dostupné ihneď

17.90€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Vyrobte si svoje vlastné lietadlá a pokochajte sa pohľadom na ich voľný let, alebo let na terč!

Originálny kreatívny set obsahuje 6 penových lietadiel, 6 vrtúľ, 6 ochranných špičiek na nosy, 6 sád nálepiek, 6 fixiek a terče. Všetko je balené v praktickom a skladnom úložnom magnetickom boxe, ideálnom aj na cestovanie.

Deti si pri výrobe lietadiel trénujú manuálnu zručnosť, sebaistotu pri koordinácii pohybov očí a rúk, ale aj trpezlivosť, sústredenosť, tvorivé myslenie a predstavivosť. 

SKU 1162487
Značka Tiger Tribe
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 9341736003660
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Tiger Tribe
Austrálska značka TIGER TRIBE vznikla v rovnakom čase, ako najslávnejší smartfón sveta s jabĺčkom v logu. A predsa je prvou voľbou práve pre tých rodičov, ktorí deti pri displejoch vychovávať nechcú. Inšpirovaní vlastnými dvoma „tigríčatami“, manželia Greenovci tvoria kreatívne a interaktívne hry, ktoré zároveň zohľadňujú moderný životný štýl - sú kompaktné a prenosné, ideálne na cesty aj dovolenky.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško