Set s muffinmi

Krásne zdobená tácka s úchýtom a 5 zdobenými muffinmi vyzerá priam neodolateľne!Hra a kontakt s takýmto typom hračiek podporuje rozvoj jemnej detskej motoriky, úchopu, koordinácie pohybov očí a rúk, ale aj fantázie, predstavivosti a slovnej zásoby pri spoločných rolových hrách.Materiálové zloženie: 100 % recyklovaný plast bez obsahu BPA, ftalátov či ... PVC (vhodné do umývačky riadu)Priemer a výška tácky: 22,5 cm / 14 cmPriemer muffina: 6,5 cm

čítať viac čítať menej

36.90€

Dostupné ihneď

36.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Krásne zdobená tácka s úchýtom a 5 zdobenými muffinmi vyzerá priam neodolateľne!

Hra a kontakt s takýmto typom hračiek podporuje rozvoj jemnej detskej motoriky, úchopu, koordinácie pohybov očí a rúk, ale aj fantázie, predstavivosti a slovnej zásoby pri spoločných rolových hrách.

Materiálové zloženie: 100 % recyklovaný plast bez obsahu BPA, ftalátov či PVC (vhodné do umývačky riadu)

Priemer a výška tácky: 22,5 cm / 14 cm

Priemer muffina: 6,5 cm

SKU 1173049
Značka Green Toys
Krajina pôvodu USA
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 816409011529
Kód produktu 171.66091
Green Toys
Nechali by ste svoje deti hrať sa s odpadkami? S tými, ktoré v GREEN TOYS menia na autíčka, loďky či čajové sety pre bábiky určite áno. Recyklovali už vyše 50 miliónov fliaš od mlieka a 100% ekologické sú aj ich obaly, vrátane potlače. Hračky aj ich komponenty sa vyrábajú priamo v USA – zakladatelia firmy totiž chcú osobne kontrolovať ich kvalitu a nezávadnosť.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško