Set s loďkou do vane

Vaňa je tvojím oceánom, dvíhaj kotvy ! Kapitán a záchranné koleso nesmú chýbať, podobne ani udica a rybky na chytanie. Krásny malý rybársky čln, ktorý skutočne pláva, takže je skvelý pre hodiny zábavy vo vani alebo vonku v slnečných letných dňoch!Kapitán4 Ryby a rybársky prút s háčikomZáchranca života - koleso3 ... poháre s dierkovaným dnom pre sprchovanie, stohovanie, odlievanie, čokoľvek...hrebeň Chobotnica a kefka na ruky VeľrybaVšetko úhľadne uložené v podpalubí pre ďalšie hranie v kúpeli. Veľa nekonečnej zábavy spolu s vedením detí k udržiavaniu čistoty a poriadku!27.9 x 14 x 29.2 cm

čítať viac čítať menej

33.85€

Bežná cena 34.90€

Dostupné ihneď

34.90€

Rezervujte v 10 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Vaňa je tvojím oceánom, dvíhaj kotvy ! Kapitán a záchranné koleso nesmú chýbať, podobne ani udica a rybky na chytanie. Krásny malý rybársky čln, ktorý skutočne pláva, takže je skvelý pre hodiny zábavy vo vani alebo vonku v slnečných letných dňoch!

Kapitán
4 Ryby a rybársky prút s háčikom
Záchranca života - koleso
3 poháre s dierkovaným dnom pre sprchovanie, stohovanie, odlievanie, čokoľvek...
hrebeň Chobotnica a kefka na ruky Veľryba

Všetko úhľadne uložené v podpalubí pre ďalšie hranie v kúpeli. Veľa nekonečnej zábavy spolu s vedením detí k udržiavaniu čistoty a poriadku!

27.9 x 14 x 29.2 cm

SKU 1130760
Značka B.Toys
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 062243228702
Upozornenia Čistite s vlhkou handričkou. Neponárajte do vody. Uchovajte priložené informácie.
B.Toys
Battat BATTAT je rodinná firma s vyše storočnou tradíciou. Ich poznávacím znamením je dôraz na nadčasovosť a edukatívny prínos hračiek pre deti. Aby si ich hračky mohol dovoliť naozaj každý, majú dômyselnú stratégiu, ako skĺbiť nízke náklady s férovými podmienkami výroby. Firma tiež priamo zo ziskov podporuje projekt vzdelávania detí z tretieho sveta (WE), ktorý založil len 12-ročný Craig Kielbirger.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško