Set s loďkou do vane

Vaňa je tvojím oceánom, dvíhaj kotvy ! Kapitán a záchranné koleso nesmú chýbať, podobne ani udica a rybky na chytanie. Krásny malý rybársky čln, ktorý skutočne pláva, takže je skvelý pre hodiny zábavy vo vani alebo vonku v slnečných letných dňoch!Kapitán4 Ryby a rybársky prút s háčikomZáchranca života - koleso3 ... poháre s dierkovaným dnom pre sprchovanie, stohovanie, odlievanie, čokoľvek...hrebeň Chobotnica a kefka na ruky VeľrybaVšetko úhľadne uložené v podpalubí pre ďalšie hranie v kúpeli. Veľa nekonečnej zábavy spolu s vedením detí k udržiavaniu čistoty a poriadku!27.9 x 14 x 29.2 cm

čítať viac čítať menej

33.85€

Bežná cena 34.90€

Dostupné ihneď

Objednajte dnes do 12:00 a doručíme už zajtra

34.90€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Vaňa je tvojím oceánom, dvíhaj kotvy ! Kapitán a záchranné koleso nesmú chýbať, podobne ani udica a rybky na chytanie. Krásny malý rybársky čln, ktorý skutočne pláva, takže je skvelý pre hodiny zábavy vo vani alebo vonku v slnečných letných dňoch!

Kapitán
4 Ryby a rybársky prút s háčikom
Záchranca života - koleso
3 poháre s dierkovaným dnom pre sprchovanie, stohovanie, odlievanie, čokoľvek...
hrebeň Chobotnica a kefka na ruky Veľryba

Všetko úhľadne uložené v podpalubí pre ďalšie hranie v kúpeli. Veľa nekonečnej zábavy spolu s vedením detí k udržiavaniu čistoty a poriadku!

27.9 x 14 x 29.2 cm

Značka B.Toys
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 062243228702
Upozornenia Čistite s vlhkou handričkou. Neponárajte do vody. Uchovajte priložené informácie.
B.Toys
Battat BATTAT je rodinná firma s vyše storočnou tradíciou. Ich poznávacím znamením je dôraz na nadčasovosť a edukatívny prínos hračiek pre deti. Aby si ich hračky mohol dovoliť naozaj každý, majú dômyselnú stratégiu, ako skĺbiť nízke náklady s férovými podmienkami výroby. Firma tiež priamo zo ziskov podporuje projekt vzdelávania detí z tretieho sveta (WE), ktorý založil len 12-ročný Craig Kielbirger.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou