Set ryžové hrkálky a hryzadlá

Hrkálky v jemných pastelových farbách pomôžu detičkám spoznávať svet zvukov a zároveň trénujú ich jemnú motoriku. Každá z trojice hrkálok má tvar prispôsobený úchopu detskej rúčky. Hrkálky sú vyrobené z prírodného materiálu na báze japonskej ryže. Ich povrch je vhodný aj na detské hryzenie v období rastu zúbkov. Sú určené ... deťom od narodenia.

čítať viac čítať menej

18.79€

Bežná cena 19.99€

Dostupné ihneď

19.99€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Hrkálky v jemných pastelových farbách pomôžu detičkám spoznávať svet zvukov a zároveň trénujú ich jemnú motoriku. Každá z trojice hrkálok má tvar prispôsobený úchopu detskej rúčky.

Hrkálky sú vyrobené z prírodného materiálu na báze japonskej ryže. Ich povrch je vhodný aj na detské hryzenie v období rastu zúbkov.

Sú určené deťom od narodenia.

SKU 1175201
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 6943478027176
Kód produktu 38.0027
Upozornenia Odstráňte všetky časti obalu predtým, než dáte výrobok dieťaťu.
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško