Set na skúmanie hmyzu

Set na pozorovanie hmyzu s praktickými rukoväťami je určený všetkým zvedavým deťom so záujmom o prírodu a svet okolo nás. Môže im napomôcť k samostatnosti, k citlivému prístupu k živej prírode, k schopnosti pozornosti, sústredenosti či trpezlivosti, ale aj k rozvoju vizuálneho vnímania, či tréningu jemnej motoriky a koordinácie pohybov ... očí a rúk. Klieštikmi si zachyťte vhodný hmyz a umiestnite ho do vnútra nádoby. Potom už len pozorujte jeho správanie a detaily pomocou zväčšovacích skiel. Jedno vám zabezpečí 4-násobné a druhé až 6-násobné zväčšenie. Po skončení pozorovania ho nezabudnite vypustiť späť do prírody.Súčasťou sady je aj praktický ilustrovaný návod.Rozmery balenia: 20 x 14 x 10,50 cm

čítať viac čítať menej

8.93€

Bežná cena 11.90€

Momentálne nedostupné

11.90€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Set na pozorovanie hmyzu s praktickými rukoväťami je určený všetkým zvedavým deťom so záujmom o prírodu a svet okolo nás. Môže im napomôcť k samostatnosti, k citlivému prístupu k živej prírode, k schopnosti pozornosti, sústredenosti či trpezlivosti, ale aj k rozvoju vizuálneho vnímania, či tréningu jemnej motoriky a koordinácie pohybov očí a rúk. 

Klieštikmi si zachyťte vhodný hmyz a umiestnite ho do vnútra nádoby. Potom už len pozorujte jeho správanie a detaily pomocou zväčšovacích skiel. Jedno vám zabezpečí 4-násobné a druhé až 6-násobné zväčšenie. Po skončení pozorovania ho nezabudnite vypustiť späť do prírody.

Súčasťou sady je aj praktický ilustrovaný návod.

Rozmery balenia: 20 x 14 x 10,50 cm

SKU 1160112
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 3700802100584
Upozornenia Vhodné pre deti od 5 rokov. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Obal uchovajte pre prípad potreby. Farby a obsah sa môžu trochu líšiť. Nikdy nepozerajte priamo do slnka alebo iného silného
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško