Set karabíniek 3ks

Súpravu troch karabiniek ocenia malí i väčší turisti. Robustné karabínky v zelenej farbe poslúžia na zavesenie fliaš s vodou, svetiel či iných outdoorových pomôcok. Každá karabínka má nosnosť až 10 kg.Vyrobená z udržateľného plastu na rastlinnej báze bez olejových prímesí. Rozmery: 11 x 12 x 1,3 cm

1.87€

Bežná cena 2.49€

Dostupné ihneď

2.49€

Rezervujte v 6 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Súpravu troch karabiniek ocenia malí i väčší turisti. Robustné karabínky v zelenej farbe poslúžia na zavesenie fliaš s vodou, svetiel či iných outdoorových pomôcok. Každá karabínka má nosnosť až 10 kg.

Vyrobená z udržateľného plastu na rastlinnej báze bez olejových prímesí.

Rozmery: 11 x 12 x 1,3 cm

SKU 1175023
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 6943478027107
Kód produktu 38.5576
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Obsahuje šnúru, nebezpečenstvo uškrtenia. Pred použítm skontroluje a upevnite.
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško