Set karabíniek 3ks

Súpravu troch karabiniek ocenia malí i väčší turisti. Robustné karabínky v zelenej farbe poslúžia na zavesenie fliaš s vodou, svetiel či iných outdoorových pomôcok. Každá karabínka má nosnosť až 10 kg.Vyrobená z udržateľného plastu na rastlinnej báze bez olejových prímesí. Rozmery: 11 x 12 x 1,3 cm

2.27€

Bežná cena 2.49€

Dostupné ihneď

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Súpravu troch karabiniek ocenia malí i väčší turisti. Robustné karabínky v zelenej farbe poslúžia na zavesenie fliaš s vodou, svetiel či iných outdoorových pomôcok. Každá karabínka má nosnosť až 10 kg.

Vyrobená z udržateľného plastu na rastlinnej báze bez olejových prímesí.

Rozmery: 11 x 12 x 1,3 cm

SKU 1175023
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 6943478027107
Kód produktu 38.5576
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Obsahuje šnúru, nebezpečenstvo uškrtenia. Pred použítm skontroluje a upevnite.
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou