Set karabín Terra Kids

Tento set šiestich karabín Terra Kids z dielne značky Haba je ideálny ako outdoorový darček pre skautov či turistov, tak chlapcov, ako i dievčatá!Poslúžiť môže aj na praktické pripevňovanie ľahkých predmetov na opasok či batoh - karabínky majú rôzny tvar, veľkosť a rozmery.Materiálové zloženie: kovPriemer jednej karabíny: od 3 cm ...

čítať viac čítať menej

6.74€

Bežná cena 8.99€

Dostupné ihneď

8.99€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Tento set šiestich karabín Terra Kids z dielne značky Haba je ideálny ako outdoorový darček pre skautov či turistov, tak chlapcov, ako i dievčatá!

Poslúžiť môže aj na praktické pripevňovanie ľahkých predmetov na opasok či batoh - karabínky majú rôzny tvar, veľkosť a rozmery.

Materiálové zloženie: kov

Priemer jednej karabíny: od 3 cm

SKU 1172591
Značka Haba
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 4010168233727
Kód produktu 36.303614
Upozornenia Tovar nie je hračka. Používať pod dohľadom dospelej osoby.
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško