Set Hasičská stanica

Originálna hasičská stanica s vybavením, postavičkami a hasičským autom, z dielne americkej značky Green Toys, pre všetkých chlapcov, či dievčatá! Obsahuje praktickú úchytku, vďaka ktorej sa jednoducho drží a prenáša, čo uľahčuje manipuláciu napr. pri cestovaní.Set môže na hranie využiť nielen jednotlivec, ale pokojne aj skupinka detí. Hra preto deti nabáda ... ku kontaktu, komunikácii a sociálnej interakcii. Okrem toho stimuluje detskú fantáziu a predstavivosť pri vymýšľaní vlastných príbehov, komunikačné a sociálne schopnosti, ale aj jemnú motoriku.Materiálové zloženie: 100 % recyklovaný plast bez obsahu BPA, ftalátov či PVC (vhodné do umývačky riadu)Rozmery: 36 x 25 x 16Odporúčaný vek: 2 roky a viacSpoločnosť Green Toys vyrába svoje hračky iba v USA, aby mala dohľad na výrobou. Všetky hračky produkuje z recyklovaných fliaš od mlieka a balí ich do 100 % čistých, ekologických obalov farbených sójovými atramentmi.

čítať viac čítať menej

65.90€

Dostupné ihneď

65.90€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Originálna hasičská stanica s vybavením, postavičkami a hasičským autom, z dielne americkej značky Green Toys, pre všetkých chlapcov, či dievčatá! Obsahuje praktickú úchytku, vďaka ktorej sa jednoducho drží a prenáša, čo uľahčuje manipuláciu napr. pri cestovaní.

Set môže na hranie využiť nielen jednotlivec, ale pokojne aj skupinka detí. Hra preto deti nabáda ku kontaktu, komunikácii a sociálnej interakcii. Okrem toho stimuluje detskú fantáziu a predstavivosť pri vymýšľaní vlastných príbehov, komunikačné a sociálne schopnosti, ale aj jemnú motoriku.

Materiálové zloženie: 100 % recyklovaný plast bez obsahu BPA, ftalátov či PVC (vhodné do umývačky riadu)

Rozmery: 36 x 25 x 16

Odporúčaný vek: 2 roky a viac

Spoločnosť Green Toys vyrába svoje hračky iba v USA, aby mala dohľad na výrobou. Všetky hračky produkuje z recyklovaných fliaš od mlieka a balí ich do 100 % čistých, ekologických obalov farbených sójovými atramentmi.

SKU 1173050
Značka Green Toys
Krajina pôvodu USA
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 816409011567
Kód produktu 171.66095
Green Toys
Nechali by ste svoje deti hrať sa s odpadkami? S tými, ktoré v GREEN TOYS menia na autíčka, loďky či čajové sety pre bábiky určite áno. Recyklovali už vyše 50 miliónov fliaš od mlieka a 100% ekologické sú aj ich obaly, vrátane potlače. Hračky aj ich komponenty sa vyrábajú priamo v USA – zakladatelia firmy totiž chcú osobne kontrolovať ich kvalitu a nezávadnosť.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško