Set Geódy a Achát

Set Geódy a Achát. Tento set je zbierka vzdelávacích hračiek pre deti i dospelých, ktorí sa chcú dozvedieť viac o našej planéte. Predstavuje fascinujúci svet geológie a paleontológie, fosílií a minerálov. Balenie obsahuje leták s vedeckými informáciami. Super darček pre deti!  Vhodné pre deti od 6 rokov.

19.90€

Momentálne nedostupné

19.90€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Set Geódy a Achát. Tento set je zbierka vzdelávacích hračiek pre deti i dospelých, ktorí sa chcú dozvedieť viac o našej planéte. Predstavuje fascinujúci svet geológie a paleontológie, fosílií a minerálov.

Balenie obsahuje leták s vedeckými informáciami. Super darček pre deti! 

Vhodné pre deti od 6 rokov.

SKU 1152111
Značka Geoworld
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 6 rokov
EAN 8033576219509
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov, obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Geoworld
Ako to dopadne, keď hračky vyrába paleontológ? Taliansky vedec Stefano Piccini túžil prebudiť v deťoch vášeň k poznaniu a objavom. Pod značkou GEOWORLD vyrába zmenšeniny prehistorických živočíchov už 30 rokov. Pred pásovou výrobou dal prednosť filigránskej práci na vedecky presných kópiách, hračky dopĺňajú náučné brožúry a neraz si ich deti musia vyslobodiť zo zeme ako praví paleontológovia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško