Set Farma s autom a postavičkami

Na tejto farme sa neustále niečo deje! Priložte ruku k dielu a pomôžte pracovitým farmárom so starostlivosťou o zvieratká a statky. Táto hracia sada obsahuje farmársky úžitkový nákladiak, stajňu, dve postavičky farmárov, prasiatka, ovečky, ohradu aj krmelec. Hra stimuluje fantáziu, jemnú motoriku a pri hre vo dvojici či trojici aj ... komunikačné a sociálne schopnosti.  Hračka pre deti od 2 rokov. Hračky americkej značky Green Toys sú vyrobené zo stopercentne recyklovateľných plastov, neobsahujú BPA, PVC, ftaláty ani iné škodlivé látky. Primárnym zdrojom ich materiálov sú recyklované fľaše od mlieka - spoločnosť Green Toys takto využila už viac než 15 miliónov použitých fliaš! Hračky Green Toys sú vhodné aj na umývanie v umývačke riadu. Rozmery balenia : 36 x 26 x 16 cm

čítať viac čítať menej

61.90€

Dostupné ihneď

Garantujeme doručenie do Vianoc na objednávky dokončené do 18.12. 12:00

61.90€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Na tejto farme sa neustále niečo deje! Priložte ruku k dielu a pomôžte pracovitým farmárom so starostlivosťou o zvieratká a statky. Táto hracia sada obsahuje farmársky úžitkový nákladiak, stajňu, dve postavičky farmárov, prasiatka, ovečky, ohradu aj krmelec. Hra stimuluje fantáziu, jemnú motoriku a pri hre vo dvojici či trojici aj komunikačné a sociálne schopnosti. 

Hračka pre deti od 2 rokov.

Hračky americkej značky Green Toys sú vyrobené zo stopercentne recyklovateľných plastov, neobsahujú BPA, PVC, ftaláty ani iné škodlivé látky. Primárnym zdrojom ich materiálov sú recyklované fľaše od mlieka - spoločnosť Green Toys takto využila už viac než 15 miliónov použitých fliaš! Hračky Green Toys sú vhodné aj na umývanie v umývačke riadu.

Rozmery balenia : 36 x 26 x 16 cm

SKU 1162547
Značka Green Toys
Krajina pôvodu USA
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 816409011581
Green Toys
Nechali by ste svoje deti hrať sa s odpadkami? S tými, ktoré v GREEN TOYS menia na autíčka, loďky či čajové sety pre bábiky určite áno. Recyklovali už vyše 50 miliónov fliaš od mlieka a 100% ekologické sú aj ich obaly, vrátane potlače. Hračky aj ich komponenty sa vyrábajú priamo v USA – zakladatelia firmy totiž chcú osobne kontrolovať ich kvalitu a nezávadnosť.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško