Set do vane s veľrybou

Dostať vášho juniora z vaňe odteraz bude takmer nemožné!Jedinečná sada Tub Time obsahuje hračky do vane, ale pokojne aj k moru či do bazéna, od výmyslu sveta. Sú tu poháriky na prelievanie, špliechajúce gumené živočíchy alebo dokonca tiež miniatúrne záchranné koleso, ak by náhodou nastal na vlnách nejaký nečakaný problém.Ideálna ... hra pre deti, ktoré si práve udujú vzťah k vode a hygienickým rituálom. Navyše set obsahuje aj tri hebké handričky na umývanie.Obsah: 12 ksRozmery: 29.5 x 25.4 x 12.7 cm

čítať viac čítať menej

21.46€

Bežná cena 21.90€

Dostupné ihneď

21.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Dostať vášho juniora z vaňe odteraz bude takmer nemožné!

Jedinečná sada Tub Time obsahuje hračky do vane, ale pokojne aj k moru či do bazéna, od výmyslu sveta. Sú tu poháriky na prelievanie, špliechajúce gumené živočíchy alebo dokonca tiež miniatúrne záchranné koleso, ak by náhodou nastal na vlnách nejaký nečakaný problém.

Ideálna hra pre deti, ktoré si práve udujú vzťah k vode a hygienickým rituálom. Navyše set obsahuje aj tri hebké handričky na umývanie.

Obsah: 12 ks

Rozmery: 29.5 x 25.4 x 12.7 cm

SKU 1172820
Značka B.Toys
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 062243330504
Kód produktu 195.1568
Upozornenia Uschovajte priložené informácie.
B.Toys
Battat BATTAT je rodinná firma s vyše storočnou tradíciou. Ich poznávacím znamením je dôraz na nadčasovosť a edukatívny prínos hračiek pre deti. Aby si ich hračky mohol dovoliť naozaj každý, majú dômyselnú stratégiu, ako skĺbiť nízke náklady s férovými podmienkami výroby. Firma tiež priamo zo ziskov podporuje projekt vzdelávania detí z tretieho sveta (WE), ktorý založil len 12-ročný Craig Kielbirger.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško