Set- dievčenská izba Sylvanian Families

Romantická dievčenská izba s toaletným stolíkom dokonale zapadá do každého domčeka Sylvanian Families! Obsahuje posteľ s prikrývkou a vankúšikmi a nežný toaletný stolík s kompletným vybavením vrátane rúžu, fénu a parfumov. Dĺžka postele je 10 cm. Sada spolu obsahuje až 25 ks rozličných doplnkov.Je ideálna na rozvoj jemnej detskej motoriky, ... úchopu či koordinácie pohybov očí a rúk, ale aj vizuálneho a priestorového vnímania, slovnej zásoby, fantázie a predstavivosti.Materiálové zloženie: plast, guma, textilRozmery balenia: 20 x 6 x 17 cmVhodné pre deti od 3 rokov. Jednotlivé sady, prvky a prostredia možno ľubovoľne kombinovať.

čítať viac čítať menej

17.90€

Dostupné ihneď

17.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Romantická dievčenská izba s toaletným stolíkom dokonale zapadá do každého domčeka Sylvanian Families! Obsahuje posteľ s prikrývkou a vankúšikmi a nežný toaletný stolík s kompletným vybavením vrátane rúžu, fénu a parfumov. Dĺžka postele je 10 cm. Sada spolu obsahuje až 25 ks rozličných doplnkov.

Je ideálna na rozvoj jemnej detskej motoriky, úchopu či koordinácie pohybov očí a rúk, ale aj vizuálneho a priestorového vnímania, slovnej zásoby, fantázie a predstavivosti.

Materiálové zloženie: plast, guma, textil

Rozmery balenia: 20 x 6 x 17 cm

Vhodné pre deti od 3 rokov. Jednotlivé sady, prvky a prostredia možno ľubovoľne kombinovať.

SKU 1175647
Značka Sylvanian Families
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 5054131052853
Kód produktu 218.5285
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Sylvanian Families
Rodinky Sylvanian Families sú založené na troch princípoch: Príroda, Rodina a Láska. Tieto sú deťom veľmi dobre známe, takže hranice predstavivosti pri hre s hračkami Sylvanian sú neobmedzené. Deti si pri hre rozvíjajú sociálne cítenie a postavenie v rôznych životných rolách. Hračky s postavičkami Sylvanian Families predstavujú dlhú medzinárodnú históriu. Boli vyvinuté v roku 1985 v Japonsku a odtiaľ sa postupne rozšírili cez Veľú Britániu do sveta.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško