Set bicích nástrojov

Pri poriadnej zábave sa nedá byť potichu! Hra na hudobné nástroje je však tiež celkom užitočná - deti si pri nej osvojujú zmysel pre rytmus, cibria hudobný sluch, zdokonaľujú motoriku aj koordináciu pohybov. Set perkusných nástrojov pre deti nemeckej značky Haba obsahuje: triangel, ručný bubienok s paličkou, maracas a triangel. ... Vyskúšajte si postupne každý z nich a zistite, na ktorom vám to ide najlepšie. Alebo zavolajte kamarátov a vytvorte spolu skvelú bubenícku kapelu! Skvelý tip na darček pre deti od 2 rokov. Materiál: drevo, kov Rozmery: priemer najväčšieho bubienka je 15 cm Obsah sady: 5 dielov

čítať viac čítať menej

29.36€

Bežná cena 30.90€

Dostupné ihneď

30.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 40 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Pri poriadnej zábave sa nedá byť potichu! Hra na hudobné nástroje je však tiež celkom užitočná - deti si pri nej osvojujú zmysel pre rytmus, cibria hudobný sluch, zdokonaľujú motoriku aj koordináciu pohybov.

Set perkusných nástrojov pre deti nemeckej značky Haba obsahuje: triangel, ručný bubienok s paličkou, maracas a triangel. Vyskúšajte si postupne každý z nich a zistite, na ktorom vám to ide najlepšie. Alebo zavolajte kamarátov a vytvorte spolu skvelú bubenícku kapelu! Skvelý tip na darček pre deti od 2 rokov.

Materiál: drevo, kov

Rozmery: priemer najväčšieho bubienka je 15 cm

Obsah sady: 5 dielov

SKU 1162590
Značka Haba
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 4010168059976
Kód produktu 36.5997
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško