Set Ako kresliť? pre dievčatá

Originálna kreatívna sada obsahuje detailné inštrukcie, vďaka ktorým sa krok za krokom naučíte kresliť rozprávkové postavičky a predmety. Obsahuje knižku s 28 predlohami, 50-stranový skicár, 1 ceruzku na kreslenie, 9 farebných pasteliek, gumu a strúhadlo. Rozviniete si tak jemnú detskú motoriku, úchop, potrénujete plynulý a prirodzený pohyb rukou po papieri, ale aj ... sústredenosť, trpezlivosť, vizuálne vnímanie, abstraktné myslenie, fantáziu a predstavivosť.Balenie má skladnú veľkosť a vo vnútri praktické odkladacie priehradky, vďaka ktorým drží celý obsah pohromade. Je preto ideálne aj na cestovanie.Rozmery: 16 x 24 x 4 cm

čítať viac čítať menej

17.36€

Bežná cena 17.90€

Dostupné ihneď

17.90€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Originálna kreatívna sada obsahuje detailné inštrukcie, vďaka ktorým sa krok za krokom naučíte kresliť rozprávkové postavičky a predmety. Obsahuje knižku s 28 predlohami, 50-stranový skicár, 1 ceruzku na kreslenie, 9 farebných pasteliek, gumu a strúhadlo. 

Rozviniete si tak jemnú detskú motoriku, úchop, potrénujete plynulý a prirodzený pohyb rukou po papieri, ale aj sústredenosť, trpezlivosť, vizuálne vnímanie, abstraktné myslenie, fantáziu a predstavivosť.

Balenie má skladnú veľkosť a vo vnútri praktické odkladacie priehradky, vďaka ktorým drží celý obsah pohromade. Je preto ideálne aj na cestovanie.

Rozmery: 16 x 24 x 4 cm

SKU 1162488
Značka Tiger Tribe
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 9341736007880
Kód produktu 663.60219
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Tiger Tribe
Austrálska značka TIGER TRIBE vznikla v rovnakom čase, ako najslávnejší smartfón sveta s jabĺčkom v logu. A predsa je prvou voľbou práve pre tých rodičov, ktorí deti pri displejoch vychovávať nechcú. Inšpirovaní vlastnými dvoma „tigríčatami“, manželia Greenovci tvoria kreatívne a interaktívne hry, ktoré zároveň zohľadňujú moderný životný štýl - sú kompaktné a prenosné, ideálne na cesty aj dovolenky.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško