Set 3 pretekárskych autíčok

Pripraviť sa, pozoor, štart! Trojica farebných autíčok vyráža na preteky? Ktoré z nich príde do cieľa ako prvé? Súprava troch pretekárskych autíčok od značky Le Toy Van prináša hravý dizajn autíčok vyrobených z kvalitného dreva. Červené, modré a žlté autíčko sa pohybujú na spätné naťahovanie, v jazde im pomáhajú gumené ... kolieska. Autíčka sú natreté bezpečnými farbami bez toxínov a spĺňajú všetky bezpečnostné štandardy. Hračka je vhodná pre deti od 3 rokov. Rozmery jedného autíčka sú cca 8.5 x 4 x 4cm.

čítať viac čítať menej

16.95€

Dostupné ihneď

16.95€

Rezervujte v 9 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Pripraviť sa, pozoor, štart! Trojica farebných autíčok vyráža na preteky? Ktoré z nich príde do cieľa ako prvé?

Súprava troch pretekárskych autíčok od značky Le Toy Van prináša hravý dizajn autíčok vyrobených z kvalitného dreva. Červené, modré a žlté autíčko sa pohybujú na spätné naťahovanie, v jazde im pomáhajú gumené kolieska. Autíčka sú natreté bezpečnými farbami bez toxínov a spĺňajú všetky bezpečnostné štandardy.

Hračka je vhodná pre deti od 3 rokov.

Rozmery jedného autíčka sú cca 8.5 x 4 x 4cm.

SKU 1175285
Značka Le Toy Van
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 5060023414418
Kód produktu 727.TV441
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Le Toy Van
Le Toy Van je hračkárska spoločnosť ocenená hneď niekoľkými cenami. Špecializuje sa na vysoko kvalitné, bezpečné a krásne maľované drevné hračky. Vznikla v roku 1995 v Surrey v Anglicku, v súčasnosti má zastúpenie asi v 50 krajinách sveta. Zakladateľmi sú Georges Le Van a jeho syn Steven. V spoločnosti vychádzajú z toho, že každé dieťa má síce drobné rúčky, no veľkú predstavivosť a fantáziu. Hračky značky Le Toy Van sú vyrábané eticky, zakladajú si na udržateľnosti, kvalite, bezpečnosti a certifikovanej výrobe. Spĺňajú tie najprísnejšie bezpečnostné a kvalitatívne normy, pričom sú vyvíjané vysoko skúseným kreatívnym a inovatívnym tímom pracovníkov. Využívajú len prírodné materiály bezpečné pre deti.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško