Sestrička Sylvanian s príslušenstvom

Najradšej by sme sa tomu celkom vyhli. Pravdou však je, že jej starostlivú opateru z času na čas potrebujeme všetci. Reč je o zdravotnej sestričke, ktorá vždy presne vie, čo robiť, keď nás bolí bruško, hrdlo či nôžka. Zdravotná sestrička zo série Sylvanian Families, to je kreatívna zvieracia figúrka s ... pestrými doplnkami. Nachýba jej miniatúrny vozíček, barle a množstvo všakovakých liekov a zdravotníckych pomôcok.  Roztomilé zvieracie rodinky Sylvanian Families sú celosvetovým hitom už niekoľko desaťročí. Figúrky na hranie pre deti prichádzajú s bohatým svetom zaujímavých prostredí, doplnkov a tém, hračky sa vyznačujú prvotriednou kvalitou a množstvom realistických detailov. Figúrky sú z kvalitného plastu potiahnutého semišom. Sú skvelé na hru na role, ktorá u detí stimuluje rozvoj kounikačných schopností aj jemnej motoriky.Hračky zo série Sylvanian Families sú vhodné pre chlapcov aj pre dievčatá od 3 rokov.Materiál: plast, textil, gumaObsah: Viac než 35 dielikovRozmery:  23 × 15 × 5.5 cm

čítať viac čítať menej

20.90€

Dostupné ihneď

20.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Najradšej by sme sa tomu celkom vyhli. Pravdou však je, že jej starostlivú opateru z času na čas potrebujeme všetci. Reč je o zdravotnej sestričke, ktorá vždy presne vie, čo robiť, keď nás bolí bruško, hrdlo či nôžka. Zdravotná sestrička zo série Sylvanian Families, to je kreatívna zvieracia figúrka s pestrými doplnkami. Nachýba jej miniatúrny vozíček, barle a množstvo všakovakých liekov a zdravotníckych pomôcok. 

Roztomilé zvieracie rodinky Sylvanian Families sú celosvetovým hitom už niekoľko desaťročí. Figúrky na hranie pre deti prichádzajú s bohatým svetom zaujímavých prostredí, doplnkov a tém, hračky sa vyznačujú prvotriednou kvalitou a množstvom realistických detailov. Figúrky sú z kvalitného plastu potiahnutého semišom. Sú skvelé na hru na role, ktorá u detí stimuluje rozvoj kounikačných schopností aj jemnej motoriky.

Hračky zo série Sylvanian Families sú vhodné pre chlapcov aj pre dievčatá od 3 rokov.

Materiál: plast, textil, guma

Obsah: Viac než 35 dielikov

Rozmery:  23 × 15 × 5.5 cm

SKU 1170875
Značka Sylvanian Families
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 5054131050941
Kód produktu 218 5094
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Sylvanian Families
Rodinky Sylvanian Families sú založené na troch princípoch: Príroda, Rodina a Láska. Tieto sú deťom veľmi dobre známe, takže hranice predstavivosti pri hre s hračkami Sylvanian sú neobmedzené. Deti si pri hre rozvíjajú sociálne cítenie a postavenie v rôznych životných rolách. Hračky s postavičkami Sylvanian Families predstavujú dlhú medzinárodnú históriu. Boli vyvinuté v roku 1985 v Japonsku a odtiaľ sa postupne rozšírili cez Veľú Britániu do sveta.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško