Senzorické loptičky 3ks ružové

Mäkké loptičky sú najjednoduchšie, ale zároveň aj najuniverzálnejšie a najpopulárnejšie hračky pre najmenších. Senzorická lopta je obohatená aj o zaujímavú textúru, ktorá prirodzene stimuluje zmyslové vnemy dieťatka, ktoré sa práve oboznamuje s okolitým svetom. Senzorické lopty rozvíjajú jemné motorické schopnosti a neskôr svojim skackavým pohybom posmeľujú dieťa v samostatnom pohybe, ... štvornožkovaní či plazení. Loptičky s výčnelkami sú vhodná aj na jemnú masáž bábätka. Sú z kvalitného latexu a ľahko sa umývajú.  Obsah: 3 kusy senzorických loptičiek Priemer: 15 cm, 8 cm, 8 cm Vhodné pre deti od 6 mesiacov.

čítať viac čítať menej

14.90€

Dostupné ihneď

14.90€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Mäkké loptičky sú najjednoduchšie, ale zároveň aj najuniverzálnejšie a najpopulárnejšie hračky pre najmenších. Senzorická lopta je obohatená aj o zaujímavú textúru, ktorá prirodzene stimuluje zmyslové vnemy dieťatka, ktoré sa práve oboznamuje s okolitým svetom.

Senzorické lopty rozvíjajú jemné motorické schopnosti a neskôr svojim skackavým pohybom posmeľujú dieťa v samostatnom pohybe, štvornožkovaní či plazení. Loptičky s výčnelkami sú vhodná aj na jemnú masáž bábätka. Sú z kvalitného latexu a ľahko sa umývajú. 

Obsah: 3 kusy senzorických loptičiek

Priemer: 15 cm, 8 cm, 8 cm

Vhodné pre deti od 6 mesiacov.

SKU 1170888
Značka Ludi
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 6 mesiacov
EAN 3550833300220
Kód produktu 232 30022
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško