Šašo na nastrkovanie

Šašo na nastrkovanie. Farebný klaun z dreva je ideálna hračka pre deti. Táto hračka sa skladá z veľkých farebných koliesok. Hračka rozvíja jemnú motoriku a logické myslenie.Rozmery: 18 x 9 x 9 cm

9.78€

Bežná cena 10.99€

Dostupné ihneď

Objednajte dnes do 12:00 a doručíme už zajtra

10.99€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Šašo na nastrkovanie. Farebný klaun z dreva je ideálna hračka pre deti. Táto hračka sa skladá z veľkých farebných koliesok. Hračka rozvíja jemnú motoriku a logické myslenie.

Rozmery: 18 x 9 x 9 cm

Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 6943478002470
Kód produktu 38.0400
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou