Šašo na nastrkovanie

Šašo na nastrkovanie. Farebný klaun z dreva je ideálna hračka pre deti. Táto hračka sa skladá z veľkých farebných koliesok. Hračka rozvíja jemnú motoriku a logické myslenie.Rozmery: 18 x 9 x 9 cm

10.00€

Bežná cena 10.99€

Dostupné ihneď

10.99€

Rezervujte v 6 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Šašo na nastrkovanie. Farebný klaun z dreva je ideálna hračka pre deti. Táto hračka sa skladá z veľkých farebných koliesok. Hračka rozvíja jemnú motoriku a logické myslenie.

Rozmery: 18 x 9 x 9 cm

SKU 1137393
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 6943478002470
Kód produktu 38.0400
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško