Šarkan Xero Loop

Šarkan vyvinutý s pomocou profesionálnych kiterov, určený špeciálne pre predvádzanie letových manévrov a kľučiek. Šarkany nemeckého výrobcu Gunther sa vyznačujú kvalitným a odolným prevedením, ľahkou manipuláciou, nápaditým dizajnom aj výbornými letovými vlastnosťami. Tyče sú vyrobené z robustného sklolaminátu, polyesterové plachty odolné proti roztrhnutiu a vysoko kvalitné šnúry - všetko zabalené ... v praktickom obale. Odporúčame pre deti nad 10 rokov a skúsených krotiteľov šarkanovRozmery: 160 x 80 cm. Odporúčaný vietor: 20 - 45 km/h

čítať viac čítať menej

22.90€

Dostupné ihneď

22.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Šarkan vyvinutý s pomocou profesionálnych kiterov, určený špeciálne pre predvádzanie letových manévrov a kľučiek. Šarkany nemeckého výrobcu Gunther sa vyznačujú kvalitným a odolným prevedením, ľahkou manipuláciou, nápaditým dizajnom aj výbornými letovými vlastnosťami. Tyče sú vyrobené z robustného sklolaminátu, polyesterové plachty odolné proti roztrhnutiu a vysoko kvalitné šnúry - všetko zabalené v praktickom obale.

Odporúčame pre deti nad 10 rokov a skúsených krotiteľov šarkanov
Rozmery: 160 x 80 cm.
Odporúčaný vietor: 20 - 45 km/h

SKU 1175528
Značka Guenther
Krajina pôvodu Čína
EAN 4001664910816
Kód produktu 210.1081
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje šnúry, nebezpečenstvo uškrtenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško