Šarkan vážka Bella

Klasický šarkan v 3D prevedení z kvalitnej polyetylénovej fólie so žiarivými farbami poteší všetkých milovníkov tejto jesennej zábavy. Samozrejme, že šarkana môžno vypustiť a tešiť sa z neho nielen na jeseň, ale vždy, keď je priaznivý vietor. Šarkan elegantne vzlietne už v tom najjemnejšom vetre, ale nezľakne sa ani poriadneho ... vetriska. Ovládanie uľahčuje pribalená šnúra a rukoväť. Šarkan je pre deti prísľubom vzrušujúcej a dobrodružnej hry na čerstvom vzduchu. Šarkany nemeckého výrobcu Guenther sa vyznačujú kvalitným a odolným prevedením, ľahkou manipuláciou, nápaditým dizajnom aj výbornými letovými vlastnosťami.Rozmery: 144x 107 cmMateriál: sklolaminátová kostra, polyester  

čítať viac čítať menej

15.90€

Dostupné ihneď

15.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 40 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Klasický šarkan v 3D prevedení z kvalitnej polyetylénovej fólie so žiarivými farbami poteší všetkých milovníkov tejto jesennej zábavy. Samozrejme, že šarkana môžno vypustiť a tešiť sa z neho nielen na jeseň, ale vždy, keď je priaznivý vietor. Šarkan elegantne vzlietne už v tom najjemnejšom vetre, ale nezľakne sa ani poriadneho vetriska. Ovládanie uľahčuje pribalená šnúra a rukoväť.

Šarkan je pre deti prísľubom vzrušujúcej a dobrodružnej hry na čerstvom vzduchu. Šarkany nemeckého výrobcu Guenther sa vyznačujú kvalitným a odolným prevedením, ľahkou manipuláciou, nápaditým dizajnom aj výbornými letovými vlastnosťami.

Rozmery: 144x 107 cm
Materiál: sklolaminátová kostra, polyester  

SKU 1175526
Značka Guenther
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 6 rokov
EAN 4001664011483
Kód produktu 210.1148
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje šnúry, nebezpečenstvo uškrtenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško