Šarkan sova

Čo je jednou z najkrajších súčastí jesene? Prichádza čas na púšťanie šarkanov!Keď začne pofukovať prvý jesenný vetrík mnoho detí uteká von a horlivo sa snažia dostať svojich lietajúcich priateľov do výšky k oblakom. Samozrejme, že šarkana môžno vypustiť a tešiť sa z neho nielen na jeseň, ale vždy, keď je ... priaznivý vietor. Odporúčaný vietor je v rozmedzí 15 - 45 km/h.Šarkany nemeckého výrobcu Gunther sa vyznačujú kvalitným a odolným prevedením, ľahkou manipuláciou, nápaditým dizajnom aj výbornými letovými vlastnosťami. Vyrobený z polyethylenovej fólie a neochvejných laminatových prútov. Ovládanie uľahčuje pribalená šnúra a rukoväť.Šarkan s motívom sovy sa vznesie k oblohe už pri slabom vetre a ľahko sa s ním manipuluje, vďaka čomu už deti predškolského veku zažijú radosť zo samostatného ovládania.122 x 68 cm

čítať viac čítať menej

13.90€

Momentálne nedostupné

13.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 40 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Čo je jednou z najkrajších súčastí jesene? Prichádza čas na púšťanie šarkanov!

Keď začne pofukovať prvý jesenný vetrík mnoho detí uteká von a horlivo sa snažia dostať svojich lietajúcich priateľov do výšky k oblakom. Samozrejme, že šarkana môžno vypustiť a tešiť sa z neho nielen na jeseň, ale vždy, keď je priaznivý vietor. Odporúčaný vietor je v rozmedzí 15 - 45 km/h.

Šarkany nemeckého výrobcu Gunther sa vyznačujú kvalitným a odolným prevedením, ľahkou manipuláciou, nápaditým dizajnom aj výbornými letovými vlastnosťami. Vyrobený z polyethylenovej fólie a neochvejných laminatových prútov. Ovládanie uľahčuje pribalená šnúra a rukoväť.

Šarkan s motívom sovy sa vznesie k oblohe už pri slabom vetre a ľahko sa s ním manipuluje, vďaka čomu už deti predškolského veku zažijú radosť zo samostatného ovládania.

122 x 68 cm

SKU 1171449
Značka Guenther
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 4001664011933
Kód produktu 210.1193
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje šnúry, nebezpečenstvo uškrtenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško