Šarkan parafoil mini modrý

Vreckový šarkan Parafoil je pripravený preletieť sa vždy, keď zafúka ten správny vietor. Stačí ho rozbaliť a nechať vzlietnuť! V pestrých farbách bude tento šarkan vždy zaručenou ozdobou oblohy. Šarkan je pre deti prísľubom vzrušujúcej a dobrodružnej hry na čerstvom vzduchu. Šarkany nemeckého výrobcu Gunther sa vyznačujú kvalitným a odolným ... prevedením, ľahkou manipuláciou, nápaditým dizajnom aj výbornými letovými vlastnosťami - aj mini šarkany bez problémov brázdia oblohu rýchlosťou až 30 km/h! Šarkan Parafoil mini je unikátna hračka pre chlapcov aj dievčatá od 6 rokov. Rozmery: 21 x 10 x 5,5 cm Materiál: polyester

čítať viac čítať menej

8.20€

Dostupné ihneď

8.20€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Vreckový šarkan Parafoil je pripravený preletieť sa vždy, keď zafúka ten správny vietor. Stačí ho rozbaliť a nechať vzlietnuť! V pestrých farbách bude tento šarkan vždy zaručenou ozdobou oblohy.

Šarkan je pre deti prísľubom vzrušujúcej a dobrodružnej hry na čerstvom vzduchu. Šarkany nemeckého výrobcu Gunther sa vyznačujú kvalitným a odolným prevedením, ľahkou manipuláciou, nápaditým dizajnom aj výbornými letovými vlastnosťami - aj mini šarkany bez problémov brázdia oblohu rýchlosťou až 30 km/h!

Šarkan Parafoil mini je unikátna hračka pre chlapcov aj dievčatá od 6 rokov.

Rozmery: 21 x 10 x 5,5 cm

Materiál: polyester

SKU 1161946
Značka Guenther
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 6 rokov
EAN 4001664011896
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje šnúry, nebezpečenstvo uškrtenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško