Šarkan orol zlatý

Čo je jednou z najkrajších súčastí jesene? Prichádza čas na púšťanie šarkanov, vypusti svojho orla !Keď začne pofukovať prvý jesenný vetrík mnoho detí uteká von a horlivo sa snažia dostať svojich lietajúcich priateľov do výšky k oblakom. Sú vyrobení v rôznych farbách a vzoroch, tak aby si každý jeden mohol ... nájsť a vybrať toho svojho. Samozrejme, že šarkana môžno vypustiť a tešiť sa z neho nielen na jeseň, ale vždy, keď je priaznivý vietor. Odporúčaný je v rozmedzí 15 - 45 km/h.Vyrobený z polyethylenovej fólie a neochvejných laminatových prútov. Šnúra a rukoväť sú súčasťou balenia.92 x 62 cm

čítať viac čítať menej

9.50€

Momentálne nedostupné

9.50€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 40 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Čo je jednou z najkrajších súčastí jesene? Prichádza čas na púšťanie šarkanov, vypusti svojho orla !

Keď začne pofukovať prvý jesenný vetrík mnoho detí uteká von a horlivo sa snažia dostať svojich lietajúcich priateľov do výšky k oblakom. Sú vyrobení v rôznych farbách a vzoroch, tak aby si každý jeden mohol nájsť a vybrať toho svojho.
Samozrejme, že šarkana môžno vypustiť a tešiť sa z neho nielen na jeseň, ale vždy, keď je priaznivý vietor. Odporúčaný je v rozmedzí 15 - 45 km/h.

Vyrobený z polyethylenovej fólie a neochvejných laminatových prútov. Šnúra a rukoväť sú súčasťou balenia.

92 x 62 cm

SKU 1151485
Značka Guenther
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 4001664011803
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje šnúry, nebezpečenstvo uškrtenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško