Šarkan motýľ Papillon

Pomôžte mu zatrepotať krídlami vysoko nad korunami stromov! Šarkan motýľ - Papillon vynikne pestrými farbami, ktoré sú ako stvorené pre slnečné jesenné dni.   Šarkan je pre deti prísľubom vzrušujúcej a dobrodružnej hry na čerstvom vzduchu. Šarkany nemeckého výrobcu Gunther sa vyznačujú kvalitným a odolným prevedením, ľahkou manipuláciou, nápaditým dizajnom ... aj výbornými letovými vlastnosťami - bez problémov brázdia oblohu rýchlosťou až 40 km/h! Šarkan Papillon je unikátna hračka pre chlapcov aj dievčatá od 4 rokov. Rozmery: 92 x 62 cm Materiál: sklolaminátová kostra, polyester   Súčasťou balenia je šnúra aj držadlo.

čítať viac čítať menej

9.50€

Dostupné ihneď

9.50€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Pomôžte mu zatrepotať krídlami vysoko nad korunami stromov! Šarkan motýľ - Papillon vynikne pestrými farbami, ktoré sú ako stvorené pre slnečné jesenné dni.  

Šarkan je pre deti prísľubom vzrušujúcej a dobrodružnej hry na čerstvom vzduchu. Šarkany nemeckého výrobcu Gunther sa vyznačujú kvalitným a odolným prevedením, ľahkou manipuláciou, nápaditým dizajnom aj výbornými letovými vlastnosťami - bez problémov brázdia oblohu rýchlosťou až 40 km/h!

Šarkan Papillon je unikátna hračka pre chlapcov aj dievčatá od 4 rokov.

Rozmery: 92 x 62 cm

Materiál: sklolaminátová kostra, polyester  

Súčasťou balenia je šnúra aj držadlo.

SKU 1161941
Značka Guenther
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 4001664011049
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje šnúry, nebezpečenstvo uškrtenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško