Šarkan chobotnica

Chobotnica, ktorá vie lietať?! Prečo nie! Originálny šarkan v podobe veselého hlavonožca bude najlepším kamarátom každého milovníka týchto jesenných radovánok. Šarkan chobotnica sa môže pochváliť úchvatným chvostom - jej chápadlá sú až 2 metre dlhé a zaručujú, že ju na oblohe nik neprehliadne.  Súčasťou balenia je šnúra aj rukoväť.Šarkan je ... pre deti prísľubom vzrušujúcej a dobrodružnej hry na čerstvom vzduchu. Šarkany nemeckého výrobcu Gunther sa vyznačujú kvalitným a odolným prevedením, ľahkou manipuláciou, nápaditým dizajnom aj výbornými letovými vlastnosťami - šarkan chobotnica môže brázdiť oblohu rýchlosťou až 40 km/h!Šarkan chobotnica je jedinečná hračka pre chlapcov aj dievčatá od 10 rokov.Rozmery: 32 x 245 cmMateriál: sklolaminát, nylon

čítať viac čítať menej

12.40€

Momentálne nedostupné

12.40€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 40 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Chobotnica, ktorá vie lietať?! Prečo nie! Originálny šarkan v podobe veselého hlavonožca bude najlepším kamarátom každého milovníka týchto jesenných radovánok. Šarkan chobotnica sa môže pochváliť úchvatným chvostom - jej chápadlá sú až 2 metre dlhé a zaručujú, že ju na oblohe nik neprehliadne.  Súčasťou balenia je šnúra aj rukoväť.

Šarkan je pre deti prísľubom vzrušujúcej a dobrodružnej hry na čerstvom vzduchu. Šarkany nemeckého výrobcu Gunther sa vyznačujú kvalitným a odolným prevedením, ľahkou manipuláciou, nápaditým dizajnom aj výbornými letovými vlastnosťami - šarkan chobotnica môže brázdiť oblohu rýchlosťou až 40 km/h!

Šarkan chobotnica je jedinečná hračka pre chlapcov aj dievčatá od 10 rokov.

Rozmery: 32 x 245 cm

Materiál: sklolaminát, nylon

SKU 1161944
Značka Guenther
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 4001664011506
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje šnúry, nebezpečenstvo uškrtenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško