Santoro zápisník Poppi Loves Apple Pick

Jednoduchý a zároveň očarujúci zápisník na zaznamenávanie vašich najtajnejších myšlienok, ale aj praktických poznámok. Zápisník má odolnú pevnú väzbu, vhodný je do práce aj do školy.Rozmery: 17 x 11 x 12 cm

7.27€

Bežná cena 7.49€

Dostupné ihneď

7.49€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Jednoduchý a zároveň očarujúci zápisník na zaznamenávanie vašich najtajnejších myšlienok, ale aj praktických poznámok. Zápisník má odolnú pevnú väzbu, vhodný je do práce aj do školy.

Rozmery: 17 x 11 x 12 cm

SKU 1171811
Značka Santoro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 2100000001163
Santoro
Londýnska značka SANTORO sa zrodila z tvorivého nadšenia dizajnérov Meery a Lucia Santorovcov v roku 1984. Začínali v mini štúdiu kúsok od Carnaby Street, no ich tvorivý potenciál sa vďaka zmluve s filmovými štúdiami 20th Century Fox rýchlo rozhlásil po celom svete. Ich inovatívne doplnky obrátili na ruby tradičné gýčovité ponímanie dizajnu pre deti a získali za to viac než 50 prestížnych ocenení.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško