Sada koláž Dom

Deti, postavte si svoj vysnívaný dom, a to pomocou tejto kompletnej kreatívnej sady na tvorbu koláže. Naaranžujte dieliky z textílií na tie správne miesta a začnite lepiť, ozdobovať a zašívať! Hlavné materiály: Drevo, textílie, trblietavé lepidlo, drôt, farby na vodnej bázeOdporúčaný vek: 4 roky a viacRozmery produktu: 24 x 24 ... x 1 cm

čítať viac čítať menej

9.39€

Bežná cena 9.99€

Dostupné ihneď

9.99€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Deti, postavte si svoj vysnívaný dom, a to pomocou tejto kompletnej kreatívnej sady na tvorbu koláže. Naaranžujte dieliky z textílií na tie správne miesta a začnite lepiť, ozdobovať a zašívať!

Hlavné materiály: Drevo, textílie, trblietavé lepidlo, drôt, farby na vodnej báze

Odporúčaný vek: 4 roky a viac

Rozmery produktu: 24 x 24 x 1 cm

SKU 1173699
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 6943478011373
Kód produktu 38.5105
Upozornenia Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Obsahuje dlhé šnúry, nebezpečenstvo uškrtenia. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Hračka spĺňa európske a americké bezpečnostné štandardy EN 71 a ASTM F963. Ostráňte všetky časti obalu predtým, ako dáte hračku dieť
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško