Sada do piesku Vodopád

V krajine kde sa piesok lial...Sovičkou si naberte piesok a pusťte ho dolu vodopádom, dole na piesok počká autíčko, ktoré ho odvezie ďalej.Vodopád do piesku je vyrobený z recyklovateľných materiálov.Odporúčaný vek 18 mesiacov – 8 rokov.22 x 16 x 41 cm

17.36€

Bežná cena 17.90€

Dostupné ihneď

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

V krajine kde sa piesok lial...
Sovičkou si naberte piesok a pusťte ho dolu vodopádom, dole na piesok počká autíčko, ktoré ho odvezie ďalej.

Vodopád do piesku je vyrobený z recyklovateľných materiálov.
Odporúčaný vek 18 mesiacov – 8 rokov.

22 x 16 x 41 cm

SKU 1140963
Značka B.Toys
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 18 mesiacov
EAN 062243265912
B.Toys
Battat BATTAT je rodinná firma s vyše storočnou tradíciou. Ich poznávacím znamením je dôraz na nadčasovosť a edukatívny prínos hračiek pre deti. Aby si ich hračky mohol dovoliť naozaj každý, majú dômyselnú stratégiu, ako skĺbiť nízke náklady s férovými podmienkami výroby. Firma tiež priamo zo ziskov podporuje projekt vzdelávania detí z tretieho sveta (WE), ktorý založil len 12-ročný Craig Kielbirger.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou