Sada do piesku ružová

Vedierko s rúčkou z mäkkej a jemnej šnúry zo 100 % bavlny, hrabličky, lopatka a veľká formička na stavanie hradieb. Náradie má ergonomický tvar a softové hrany, ktoré zabraňujú poraneniu jemnej, detskej pokožky. Vyrobené zo 100 % recyklovaného plastu. Obal zo 100 % recyklovaného materiálu, potlačený sójovými farbami. Priemer vedierka ... cca 16 cm, výška 16 cm.

čítať viac čítať menej

21.90€

Momentálne nedostupné

21.90€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Vedierko s rúčkou z mäkkej a jemnej šnúry zo 100 % bavlny, hrabličky, lopatka a veľká formička na stavanie hradieb. Náradie má ergonomický tvar a softové hrany, ktoré zabraňujú poraneniu jemnej, detskej pokožky. Vyrobené zo 100 % recyklovaného plastu. Obal zo 100 % recyklovaného materiálu, potlačený sójovými farbami. Priemer vedierka cca 16 cm, výška 16 cm.
SKU 1134805
Značka Green Toys
Krajina pôvodu USA
Odporúčaný vek od 18 mesiacov
EAN 816409010232
Green Toys
Nechali by ste svoje deti hrať sa s odpadkami? S tými, ktoré v GREEN TOYS menia na autíčka, loďky či čajové sety pre bábiky určite áno. Recyklovali už vyše 50 miliónov fliaš od mlieka a 100% ekologické sú aj ich obaly, vrátane potlače. Hračky aj ich komponenty sa vyrábajú priamo v USA – zakladatelia firmy totiž chcú osobne kontrolovať ich kvalitu a nezávadnosť.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško