Sada autíčok na naťahovanie 3ks

Usmievavé mini autíčka na naťahovanie z dielne značky B. Toys - pevné a oblé, presne na mieru detských rúčok. Klasické autá na hranie prichádzajú v trojdielnej sade, ktorá poteší každého malého milovníka štvorkolesových tátošov. Vozidielka sú ekologické, neobsahujú bisfenoly ani ftaláty a nepotrebujú žiadne batérie. Pre uvedenie do chodu ich ... stačí potiahnuť na podložke vzad a potom pustiť. Deti si tak pri hre precvičia motorickú zdatnosť aj predstavivosť. Rozmery: 9 x 7 x 6 cm Odporúčaný vek: od narodenia - do 1 roka

čítať viac čítať menej

23.18€

Bežná cena 23.90€

Dostupné ihneď

23.90€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Usmievavé mini autíčka na naťahovanie z dielne značky B. Toys - pevné a oblé, presne na mieru detských rúčok. Klasické autá na hranie prichádzajú v trojdielnej sade, ktorá poteší každého malého milovníka štvorkolesových tátošov.

Vozidielka sú ekologické, neobsahujú bisfenoly ani ftaláty a nepotrebujú žiadne batérie. Pre uvedenie do chodu ich stačí potiahnuť na podložke vzad a potom pustiť. Deti si tak pri hre precvičia motorickú zdatnosť aj predstavivosť.

Rozmery: 9 x 7 x 6 cm

Odporúčaný vek: od narodenia - do 1 roka

SKU 1172822
Značka B.Toys
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 062243353299
Kód produktu 195.1695
B.Toys
Battat BATTAT je rodinná firma s vyše storočnou tradíciou. Ich poznávacím znamením je dôraz na nadčasovosť a edukatívny prínos hračiek pre deti. Aby si ich hračky mohol dovoliť naozaj každý, majú dômyselnú stratégiu, ako skĺbiť nízke náklady s férovými podmienkami výroby. Firma tiež priamo zo ziskov podporuje projekt vzdelávania detí z tretieho sveta (WE), ktorý založil len 12-ročný Craig Kielbirger.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško