Sablimage - trblietavé obrázky Rozprávky

Tento zábavný set trblietavých obrázkov s nežnými ilustráciami princezien z rozprávok, z dielne francúzskej značky SentoSphére, urobí umelca z kohokoľvek! Svojím štýlom a zvolenými motívmi je vhodný pre všetky dievčatá so zmyslom pre detail a výtvarné umenie.Ide o činnosť rozvíjajúcu jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, manuálnu zručnosť a šikovnosť, ... trpezlivosť a sústredenosť, ale aj fantáziu, kreativitu a vizuálne vnímanie. Výhodou trblietavých obrázkov je, že sa dajú použiť aj ako hotová dekorácia detskej izby, alebo ako darček pre kamaráta. Odlepte prvú samostatnú časť motívu a podľa predlohy, alebo podľa vlastnej fantázie na lepiacu časť pomaly sypte zvolený odtieň trblietavého prášku. Následne ho jemne roztiahnite celou lepiacou časťou a mierne utlačte. Zvyšný prášok zosypte späť do pôvodnej nádobky. Takto "vymaľujte" celý povrch obrázku. Obsahom balenia sú 2 obrázky princezien z rozprávok s predlohami, 6 túb s farebnými práškami, plastový nožík a návod na použitie. Odporúčaný vek: 5 rokov a viac

čítať viac čítať menej

11.66€

Bežná cena 11.90€

Momentálne nedostupné

11.90€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Tento zábavný set trblietavých obrázkov s nežnými ilustráciami princezien z rozprávok, z dielne francúzskej značky SentoSphére, urobí umelca z kohokoľvek! Svojím štýlom a zvolenými motívmi je vhodný pre všetky dievčatá so zmyslom pre detail a výtvarné umenie.

Ide o činnosť rozvíjajúcu jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, manuálnu zručnosť a šikovnosť, trpezlivosť a sústredenosť, ale aj fantáziu, kreativitu a vizuálne vnímanie. Výhodou trblietavých obrázkov je, že sa dajú použiť aj ako hotová dekorácia detskej izby, alebo ako darček pre kamaráta. 

Odlepte prvú samostatnú časť motívu a podľa predlohy, alebo podľa vlastnej fantázie na lepiacu časť pomaly sypte zvolený odtieň trblietavého prášku. Následne ho jemne roztiahnite celou lepiacou časťou a mierne utlačte. Zvyšný prášok zosypte späť do pôvodnej nádobky. Takto "vymaľujte" celý povrch obrázku. 

Obsahom balenia sú 2 obrázky princezien z rozprávok s predlohami, 6 túb s farebnými práškami, plastový nožík a návod na použitie. 

Odporúčaný vek: 5 rokov a viac

SKU 1174027
Značka SentoSphére
Krajina pôvodu Francúzsko
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 3373910020770
Kód produktu 217.2077
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
SentoSphére
Francúzska parfumérka Véronique Debroise precestovala svet, aby pochopila rozdielne prístupy k zmyslovým pôžitkom. Zistila, že západná spoločnosť senzuálne vnímanie stále viac potláča – a pripravuje sa tým o pôžitky aj cenné skúsenosti. Založila preto SENTOSPHERE a začala vyrábať kreatívne sety, ktoré nás k vrodenej senzualite opäť priblížia. Pri výrobe dbá aj na ekológiu a trvalú udržateľnosť.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško