Sablimage - pieskové obrázky Zvieratká z Ameriky

Tento zábavný set pieskových obrázkov s roztomilými ilustráciami zvieratiek urobí umelca z kohokoľvek! Svojím štýlom a zvolenými motívmi je vhodný pre deti so zmyslom pre výtvarné umenie.Pieskovanie rozvíja jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, manuálnu zručnosť a šikovnosť, trpezlivosť a sústredenosť, ale aj fantáziu, kreativitu a vizuálne vnímanie. Výhodou pieskových ... obrázkov je, že sa dajú použiť aj ako hotová dekorácia detskej izby, alebo ako darček pre kamaráta.Odlepte prvú samostatnú časť motívu a podľa predlohy, alebo podľa vlastnej fantázie na lepiacu časť pomaly sypte zvolený odtieň piesku. Následne ho jemne roztiahnite celou lepiacou časťou a mierne utlačte. Zvyšný piesok zosypte späť do pôvodnej nádobky. Takto vypieskujte celý povrch obrázku.Obsahom balenia je viac ako 15 nádobiek s farebným pieskom, 4 obrázky s motívmi zvieratiek a návod na prácu so sadou.Hmotnosť balenie: 540 gRozmery balenia: 26 x 3 x 19 cm

čítať viac čítať menej

14.60€

Bežná cena 14.90€

Momentálne nedostupné

14.90€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Tento zábavný set pieskových obrázkov s roztomilými ilustráciami zvieratiek urobí umelca z kohokoľvek! Svojím štýlom a zvolenými motívmi je vhodný pre deti so zmyslom pre výtvarné umenie.

Pieskovanie rozvíja jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, manuálnu zručnosť a šikovnosť, trpezlivosť a sústredenosť, ale aj fantáziu, kreativitu a vizuálne vnímanie. Výhodou pieskových obrázkov je, že sa dajú použiť aj ako hotová dekorácia detskej izby, alebo ako darček pre kamaráta.

Odlepte prvú samostatnú časť motívu a podľa predlohy, alebo podľa vlastnej fantázie na lepiacu časť pomaly sypte zvolený odtieň piesku. Následne ho jemne roztiahnite celou lepiacou časťou a mierne utlačte. Zvyšný piesok zosypte späť do pôvodnej nádobky. Takto vypieskujte celý povrch obrázku.

Obsahom balenia je viac ako 15 nádobiek s farebným pieskom, 4 obrázky s motívmi zvieratiek a návod na prácu so sadou.

Hmotnosť balenie: 540 g

Rozmery balenia: 26 x 3 x 19 cm

SKU 1174878
Značka SentoSphére
Krajina pôvodu Francúzsko
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 3373910088114
Kód produktu 217.8811
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
SentoSphére
Francúzska parfumérka Véronique Debroise precestovala svet, aby pochopila rozdielne prístupy k zmyslovým pôžitkom. Zistila, že západná spoločnosť senzuálne vnímanie stále viac potláča – a pripravuje sa tým o pôžitky aj cenné skúsenosti. Založila preto SENTOSPHERE a začala vyrábať kreatívne sety, ktoré nás k vrodenej senzualite opäť priblížia. Pri výrobe dbá aj na ekológiu a trvalú udržateľnosť.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško