Sablimage - pieskové obrázky Lesné zvieratká

Unikátna metóda výroby farebných obrázkov Sablimage vám umožní vytvoriť si veselé obrázky zvierat. Štvorica šablón s predkreslenými obrázkami koaly, pandy, tigra a kačice je vhodná rovnako pre chlapcov ako aj pre dievčatá.Ako tvoriť obrázky Sablimage? Odlepte prvú samostatnú časť motívu a podľa predlohy, alebo podľa vlastnej fantázie na lepiacu časť ... pomaly sypte zvolený odtieň piesku. Následne ho jemne roztiahnite celou lepiacou časťou a mierne utlačte. Zvyšný piesok zosypte späť do pôvodnej nádobky. Takto vypieskujte celý povrch obrázku.Balenie obsahuje viac ako 15 rôznofarebných balení piesku, 4 šablóny a podrobný návod.Odporúčaný vek: 4 roky a viac

čítať viac čítať menej

13.48€

Bežná cena 13.90€

Dostupné ihneď

13.90€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Unikátna metóda výroby farebných obrázkov Sablimage vám umožní vytvoriť si veselé obrázky zvierat. Štvorica šablón s predkreslenými obrázkami koaly, pandy, tigra a kačice je vhodná rovnako pre chlapcov ako aj pre dievčatá.

Ako tvoriť obrázky Sablimage? Odlepte prvú samostatnú časť motívu a podľa predlohy, alebo podľa vlastnej fantázie na lepiacu časť pomaly sypte zvolený odtieň piesku. Následne ho jemne roztiahnite celou lepiacou časťou a mierne utlačte. Zvyšný piesok zosypte späť do pôvodnej nádobky. Takto vypieskujte celý povrch obrázku.

Balenie obsahuje viac ako 15 rôznofarebných balení piesku, 4 šablóny a podrobný návod.

Odporúčaný vek: 4 roky a viac

SKU 1175250
Značka SentoSphére
Krajina pôvodu Francúzsko
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 3373910088053
Kód produktu 217.8805
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
SentoSphére
Francúzska parfumérka Véronique Debroise precestovala svet, aby pochopila rozdielne prístupy k zmyslovým pôžitkom. Zistila, že západná spoločnosť senzuálne vnímanie stále viac potláča – a pripravuje sa tým o pôžitky aj cenné skúsenosti. Založila preto SENTOSPHERE a začala vyrábať kreatívne sety, ktoré nás k vrodenej senzualite opäť priblížia. Pri výrobe dbá aj na ekológiu a trvalú udržateľnosť.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško