Ryžové hryzadlo

Ryžové hryzadlo je prispôsobené na úchop detskej rúčky, takže pri rastúcich zúbkoch si ho ľahko dokážu strčiť do úst aj samy. Navyše je vyrobené z prírodného materiálu na báze japonskej ryže bez toxínov a chemických prímesí, a tak je úplne bezpečné aj pre najmenšie detičky. Hračka dokáže podporiť rozvoj jemnej ... detskej motoriky, úchopu, koordinácie oko-ruka.Hryzadlo je vhodné pre deti od narodenia. Dizajn a farby potešia rovnako chlapcov ako i dievčatá.

čítať viac čítať menej

7.51€

Bežná cena 7.99€

Dostupné ihneď

7.99€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Ryžové hryzadlo je prispôsobené na úchop detskej rúčky, takže pri rastúcich zúbkoch si ho ľahko dokážu strčiť do úst aj samy. Navyše je vyrobené z prírodného materiálu na báze japonskej ryže bez toxínov a chemických prímesí, a tak je úplne bezpečné aj pre najmenšie detičky.

Hračka dokáže podporiť rozvoj jemnej detskej motoriky, úchopu, koordinácie oko-ruka.

Hryzadlo je vhodné pre deti od narodenia. Dizajn a farby potešia rovnako chlapcov ako i dievčatá.

SKU 1174993
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 6943478027169
Kód produktu 38.0026
Upozornenia Odstráňte všetky časti obalu predtým, než dáte výrobok dieťaťu. Všetky relevantné informácie uchovajte pre prípad potreby. Dekorácie a farby sa môžu líšiť.
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško