Rytmický set

Základom dobrej hudby je rytmus - trojdielny drevený rytmický set to vašim deťom ukáže v praxi. Súprava s klapačkou, guiro a paličkou má potenciál prebudiť u detí lásku k hudbe a naučiť ich základy pre hru na reálnych hudobných nástrojoch. Hudobné hračky trénujú detskú jemnú i hrubú motoriku, koordináciu oko-ruka, ... audiovizuálne vnímanie, sústredenie a koordináciu. Vhodné pre deti od 3 rokov.

čítať viac čítať menej

7.51€

Bežná cena 7.99€

Dostupné ihneď

7.99€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Základom dobrej hudby je rytmus - trojdielny drevený rytmický set to vašim deťom ukáže v praxi. Súprava s klapačkou, guiro a paličkou má potenciál prebudiť u detí lásku k hudbe a naučiť ich základy pre hru na reálnych hudobných nástrojoch.

Hudobné hračky trénujú detskú jemnú i hrubú motoriku, koordináciu oko-ruka, audiovizuálne vnímanie, sústredenie a koordináciu.

Vhodné pre deti od 3 rokov.

SKU 1174996
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 6943478025219
Kód produktu 38.0605
Upozornenia Nepoužívať v blízkosti uší! Nesprávne používanie môže spôsobiť poškodenie sluchu. Hračka spĺňa európske a americké bezpečnostné štandardy EN 71 a ASTM F963. Ostráňte všetky časti obalu predtým, ako dáte hračku dieťaťu. Všetky relevantné informácie uchovaj
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško