Rýchle občerstvenie set

Hamburger a Hot-Dog, najpopulárnejší americkí bratia rýchleho občerstvenia. Pripravte si ich hravo vo vlastnej kuchynke. Nezabudnite pritom na kečup! Set rýchleho občerstvenia je produktom nemeckej značky Haba a je svojím štýlom a vizuálnym prevedením vhodný tak pre chlapcov, ako i dievčatá. Hra s ním u detí rozvíja jemnú motoriku, úchop, ... fantáziu a predstavivosť, ale aj slovnú zásobu, napr. pri rolových hrách. Obsah balenia: 27 kúskov Materiálové zloženie: drevo, plast, textil Rozmery: 20 x 10 x 24 cm Odporúčaný vek: 3 roky a viac

čítať viac čítať menej

17.79€

Bežná cena 19.99€

Dostupné ihneď

Objednajte dnes do 12:00 a doručíme už zajtra

19.99€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Hamburger a Hot-Dog, najpopulárnejší americkí bratia rýchleho občerstvenia. Pripravte si ich hravo vo vlastnej kuchynke. Nezabudnite pritom na kečup!

Set rýchleho občerstvenia je produktom nemeckej značky Haba a je svojím štýlom a vizuálnym prevedením vhodný tak pre chlapcov, ako i dievčatá.

Hra s ním u detí rozvíja jemnú motoriku, úchop, fantáziu a predstavivosť, ale aj slovnú zásobu, napr. pri rolových hrách.

Obsah balenia: 27 kúskov

Materiálové zloženie: drevo, plast, textil

Rozmery: 20 x 10 x 24 cm

Odporúčaný vek: 3 roky a viac

Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 6943478025363
Kód produktu 38.3160
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou