Rýchle občerstvenie set

Hra s ním u detí rozvíja jemnú motoriku, úchop, fantáziu a predstavivosť, ale aj slovnú zásobu, napríklad pri rolových hrách.Počet kusov: 27Materiálové zloženie: drevo, plast, textilRozmery balenia: 20 x 10 x 24 cm

18.79€

Bežná cena 19.99€

Dostupné ihneď

19.99€

Rezervujte v 5 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Hra s ním u detí rozvíja jemnú motoriku, úchop, fantáziu a predstavivosť, ale aj slovnú zásobu, napríklad pri rolových hrách.

Počet kusov: 27

Materiálové zloženie: drevo, plast, textil

Rozmery balenia: 20 x 10 x 24 cm


SKU 1174270
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 6943478025363
Kód produktu 38.3160
Upozornenia Pred prvým použitím dôkladne umyte, s výnimkou drevených a papierových častí. Len na hranie. Nepoužívajte so skutočným jedlom a spotrebičmi. Hračka spĺňa európske a americké bezpečnostné štandardy EN 71 a ASTM F963. Ostráňte všetky časti obalu predtým, ak
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško