Rýchle občerstvenie set

Hamburger a Hot-Dog, najpopulárnejší americkí bratia rýchleho občerstvenia. Pripravte si ich hravo vo vlastnej kuchynke. Nezabudnite pritom na kečup! Set rýchleho občerstvenia je produktom nemeckej značky Haba a je svojím štýlom a vizuálnym prevedením vhodný tak pre chlapcov, ako i dievčatá. Hra s ním u detí rozvíja jemnú motoriku, úchop, ... fantáziu a predstavivosť, ale aj slovnú zásobu, napr. pri rolových hrách. Obsah balenia: 27 kúskov Materiálové zloženie: drevo, plast, textil Rozmery: 20 x 10 x 24 cm Odporúčaný vek: 3 roky a viac

čítať viac čítať menej

18.19€

Bežná cena 19.99€

Dostupné ihneď

19.99€

Rezervujte v 9 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Hamburger a Hot-Dog, najpopulárnejší americkí bratia rýchleho občerstvenia. Pripravte si ich hravo vo vlastnej kuchynke. Nezabudnite pritom na kečup!

Set rýchleho občerstvenia je produktom nemeckej značky Haba a je svojím štýlom a vizuálnym prevedením vhodný tak pre chlapcov, ako i dievčatá.

Hra s ním u detí rozvíja jemnú motoriku, úchop, fantáziu a predstavivosť, ale aj slovnú zásobu, napr. pri rolových hrách.

Obsah balenia: 27 kúskov

Materiálové zloženie: drevo, plast, textil

Rozmery: 20 x 10 x 24 cm

Odporúčaný vek: 3 roky a viac

SKU 1174270
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 6943478025363
Kód produktu 38.3160
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško