Kreatívna sada hier

Multifunkčná kreatívna sada hier 10 v 1 je produktom izraelskej značky Kipod a je vhodná tak pre chlapcov, ako i dievčatá, pre dvojice či skupinky detí podľa návodu.Obsahuje praktickú drevenú dosku a kocky.U detí podporuje úchop, koordináciu očí a rúk, hmatové i vizuálne vnímanie, pozornosť, ale aj predstavivosť a kreativitu.Zabalená ... je v praktickom "kufríku", takže je výborná aj na cestovanie - veľmi jednoducho ju prenesiete z miesta na miesto.Materiálové zloženie: bukové drevo a MDFRozmery: 30 x 28 x 3 cmOdporúčaný vek: 4 rokov a viac

čítať viac čítať menej

34.00€

Dostupné ihneď

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Multifunkčná kreatívna sada hier 10 v 1 je produktom izraelskej značky Kipod a je vhodná tak pre chlapcov, ako i dievčatá, pre dvojice či skupinky detí podľa návodu.

Obsahuje praktickú drevenú dosku a kocky.

U detí podporuje úchop, koordináciu očí a rúk, hmatové i vizuálne vnímanie, pozornosť, ale aj predstavivosť a kreativitu.

Zabalená je v praktickom "kufríku", takže je výborná aj na cestovanie - veľmi jednoducho ju prenesiete z miesta na miesto.

Materiálové zloženie: bukové drevo a MDF

Rozmery: 30 x 28 x 3 cm

Odporúčaný vek: 4 rokov a viac

SKU 1174916
Značka Kipod
Krajina pôvodu Izrael
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 7290017248103
Kód produktu 733.KC100
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, v prípade prehltnutia riziko udusenia.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou