Rybačka s penovými rybkami

A čo takto uloviť si vlastnú rybku? Ten pocit musí byť na nezaplatenie! Austrálska značka Tiger Tribe prichádza s originálnym produktom, vďaka ktorému môže byť rybárom úplne každý. Hra zaujme tak chlapcov, ako i dievčatá, zabaví, potrénuje motoriku, úchop, ale aj pozornosť. Sada obsahuje vlastnú rybársku sieť a 7 rôznorodých ... penových rybiek, ktoré pekne plávajú po hladine.Odporúčaný vek: 3 roky a viac

čítať viac čítať menej

19.86€

Bežná cena 20.90€

Dostupné ihneď

Objednajte dnes do 12:00 a doručíme už zajtra

20.90€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

A čo takto uloviť si vlastnú rybku? Ten pocit musí byť na nezaplatenie!

Austrálska značka Tiger Tribe prichádza s originálnym produktom, vďaka ktorému môže byť rybárom úplne každý. Hra zaujme tak chlapcov, ako i dievčatá, zabaví, potrénuje motoriku, úchop, ale aj pozornosť.

Sada obsahuje vlastnú rybársku sieť a 7 rôznorodých penových rybiek, ktoré pekne plávajú po hladine.

Odporúčaný vek: 3 roky a viac

Značka Tiger Tribe
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 9341736008993
Kód produktu 663.61513
Upozornenia Nevhodné pre deti do 1 roka. Po použití osušte a skladujte v suchu. Používajte vo vode do hĺbky primeranej dieťaťu a pod dozorom dospelej osoby. Odstráňte všetky časti obalu predtým, než dáte výrobok dieťaťu.
Tiger Tribe
Austrálska značka TIGER TRIBE vznikla v rovnakom čase, ako najslávnejší smartfón sveta s jabĺčkom v logu. A predsa je prvou voľbou práve pre tých rodičov, ktorí deti pri displejoch vychovávať nechcú. Inšpirovaní vlastnými dvoma „tigríčatami“, manželia Greenovci tvoria kreatívne a interaktívne hry, ktoré zároveň zohľadňujú moderný životný štýl - sú kompaktné a prenosné, ideálne na cesty aj dovolenky.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou