Rybačka s penovými rybkami

A čo takto uloviť si vlastnú rybku? Vďaka tejto sade môže byť rybárom úplne každý! Hra je ideálna na hranie do vane, či do bazéna, u detí podnieti zvedavosť, zabaví ich, ale potrénuje aj ich jemnú motoriku, pozornosť a imaginárne myslenie. Sada obsahuje vlastnú rybársku sieť a 7 rôznorodých penových rybiek, ... ktoré pekne plávajú po hladine.

čítať viac čítať menej

20.27€

Bežná cena 20.90€

Dostupné ihneď

20.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

A čo takto uloviť si vlastnú rybku? Vďaka tejto sade môže byť rybárom úplne každý!

Hra je ideálna na hranie do vane, či do bazéna, u detí podnieti zvedavosť, zabaví ich, ale potrénuje aj ich jemnú motoriku, pozornosť a imaginárne myslenie. 

Sada obsahuje vlastnú rybársku sieť a 7 rôznorodých penových rybiek, ktoré pekne plávajú po hladine.

SKU 1174604
Značka Tiger Tribe
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 9341736008993
Kód produktu 663.61513
Upozornenia Nevhodné pre deti do 1 roka. Po použití osušte a skladujte v suchu. Používajte vo vode do hĺbky primeranej dieťaťu a pod dozorom dospelej osoby. Odstráňte všetky časti obalu predtým, než dáte výrobok dieťaťu.
Tiger Tribe
Austrálska značka TIGER TRIBE vznikla v rovnakom čase, ako najslávnejší smartfón sveta s jabĺčkom v logu. A predsa je prvou voľbou práve pre tých rodičov, ktorí deti pri displejoch vychovávať nechcú. Inšpirovaní vlastnými dvoma „tigríčatami“, manželia Greenovci tvoria kreatívne a interaktívne hry, ktoré zároveň zohľadňujú moderný životný štýl - sú kompaktné a prenosné, ideálne na cesty aj dovolenky.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško