Ružový Králik Richie mojkáčik

Tento rozkošný ružový králik Richie, z dielne značky Happy Horse, je svojím štýlom a vizuálnym prevedením vhodný pre dievčatá. Je celý z plyšu, takže je mäkkučký a príjemný na dotyk - vaše ratolesti si ho istotne zamilujú. Stane sa ich nepostrádateľným kamarátom, bude ich všade verne sprevádzať a robiť im ... milú spoločnosť. Vaše dieťa si ho môže užívať nielen v kočíku, ale aj v postieľke ako spinkáča.Použitý materiál: 100 % polyesterVšetky hračky holandského výrobcu Happy Horse sú prísne testované na obsah toxických látok. Výsledkom sú nielen krásne, ale aj maximálne bezpečné hračky bez obsahu škodlivín, vhodné pre všetky deti od narodenia.Možnosť prať v práčke pri teplote maximálne 30 °C, nebieliť, nežehliť a nesušiť v sušičke.Veľkosť plyšáka: 25 cmOdporúčaný vek: od narodenia

čítať viac čítať menej

8.99€

Momentálne nedostupné

8.99€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Tento rozkošný ružový králik Richie, z dielne značky Happy Horse, je svojím štýlom a vizuálnym prevedením vhodný pre dievčatá. Je celý z plyšu, takže je mäkkučký a príjemný na dotyk - vaše ratolesti si ho istotne zamilujú. Stane sa ich nepostrádateľným kamarátom, bude ich všade verne sprevádzať a robiť im milú spoločnosť. Vaše dieťa si ho môže užívať nielen v kočíku, ale aj v postieľke ako spinkáča.

Použitý materiál: 100 % polyester

Všetky hračky holandského výrobcu Happy Horse sú prísne testované na obsah toxických látok. Výsledkom sú nielen krásne, ale aj maximálne bezpečné hračky bez obsahu škodlivín, vhodné pre všetky deti od narodenia.

Možnosť prať v práčke pri teplote maximálne 30 °C, nebieliť, nežehliť a nesušiť v sušičke.

Veľkosť plyšáka: 25 cm

Odporúčaný vek: od narodenia

Značka Happy Horse
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 8711811082216
Kód produktu 275.17662
Upozornenia Odstráňte všetky visačky predtým, než dáte hračku dieťaťu.
Happy Horse
Holandská značka Happy Horse má na trhu v rámci plyšových hračiek svoje výsostné postavenie a je už legendou najmä pre svoje farby, tvary, či nezameniteľný štýl. Jej návrhári sa riadia hlavne zmyslom pre humor, no predovšetkým bezpečnostnými normami, a tak ich hračky neobsahujú žiadne toxické látky a sú maximálne bezpečné aj pre tých najmenších. Hračky a spinkáčikovia sú vyrábaní v príjemných a neutrálnych pastelových odtieňoch, sú mäkké, príjemné na dotyk a ideálne na túlenie. Niektoré z nich dokonca hrajú, takže okrem iného podporujú aj sluchové vnímanie detí. Pre plyšákov značky Happy Horse je typická možnosť prať ich v práčke a udržiavať ich tak stále čisté a voňavé.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou